| 14.01.2008, 18:49.52 | |
nová sat. zostavaV blizkej buducnosti planujem vymenit moju 14. rocnu sat. zostavu este s tiahlovym motorom za novu. Mam v plane kupit 100cm Gibertini parabolu, motor SG 2100, konvertor chcem nechat invacom SNH 0,3dB. Je to dobra volba? Vdaka za radu |
![]() Marian21 |
| 14.01.2008, 18:52.27 | |
RE: nová sat. zostavaNa co Gilbertinku? zbytečnost |
![]() poky1 |
| 14.01.2008, 18:56.40 | |
RE: nová sat. zostavaa to nejdůležitější si necháš 14 let staré? |
![]() poky1 |
| 14.01.2008, 19:01.16 | |
RE: nová sat. zostavazatial mi to este sluzi OK, len ten tiahlovy motor by som chcel uz vymenit za Diseqc. Zatial sluzi, len obcas uz vydava cudne zvuky, ale toci :) Parabolu mam 120Fe |
![]() Marian21 |
| 14.01.2008, 19:05.25 | |
RE: nová sat. zostavazbytečně platíš značku, parabola 100AL Emme Esse za 1550Kč |
![]() poky1 |
| 14.01.2008, 19:05.36 | |
RE: nová sat. zostavaNejdříve si vyzkoušej LNB Inverto SilverTech IDLP-40SL+Dá se sehnat za 205 Kč - koncová maloobchodní cena Možná, že na Invacom ani nedojde. Parabolu si dej, jakou chceš. Je pravdou, že paraboly 100cm vyrábí i jiné firmy , nejen Gibertini. |
![]() mirasat |
| 14.01.2008, 19:11.04 | |
@mirasata keby som chcel vymenit iba ten tiahlovy motor za SG 2100? A parabolu by som si ponechal? Dalo by sa to? Som s tiahlovym motorom spokojny, len mam obavy aby nezdochol, lebo ked sa dostane za poziciu 23,5°E dalej na vychod, tak zacne cudne hucat. Mam si to este ponechat, kym to dosluzi alebo uz mam ten motor vymenit? Mam to uz 14. rokov, tak som este nic neriesil :) Dik |
![]() Marian21 |
| 14.01.2008, 19:12.31 | |
RE: nová sat. zostavaPřesně, za uspořené peníze z paraboly, kup top LNB, dokonce i Antonín tuhle uznal že Gibertini je naprosto zbytečná. |
![]() poky1 |
| 14.01.2008, 19:14.35 | |
RE: nová sat. zostavasg2100: 120 železo ne, 105 a AL ano, nech dojet táhlák možná vydrží víc než SG |
![]() poky1 |
| 14.01.2008, 19:21.48 | |
GIB:,INV:,všetka česť Antoninovi a podobnym,ale značka je značka a to hovorí samo za seba a nezhovadi to "NIKTO"!ja to mam odskušane a mnoho dalšich...a radšej sa už o tom ani nebavime!-čo vieme o čo ide!....... R^ :laughing: :))) :))) :)) :) |
![]() mat |
| 14.01.2008, 19:27.33 | |
RE: nová sat. zostavaNějak jsem si shodil svůj příspěvek, tak jenom stručně.Je třeba si dát bacha na hmotnost paraboly vůči nosnosti motoru. LNB prostuduj třeba zde: http://www.inverto.tv/ProductsCategory.asp?CategoryID=56 |
![]() mirasat |
| 14.01.2008, 19:37.57 | |
RE: nová sat. zostavadiki za rady |
![]() Marian21 |
| 14.01.2008, 19:43.06 | |
@Marian21To čo si napísal, je tá najlepšia volba. Gibertinku mám na streche a pri silnej víchrici úplne v pohode. Doporučujem ! |
![]() Milan C |
| 14.01.2008, 20:11.52 | |
RE: nová sat. zostavaJá jen poznámku, když DiSeqC motor tak s kovovými převody a to jsou např Italské STABY. |
![]() Zip |
| 15.01.2008, 00:45.09 | |
RE: nová sat. zostavaano kovové jsou s větší životností a taky alespoň slyšíš jestli jede parabola,ty plastový nejsou slyšet přes okno |
![]() pierrepetr |