| 14.01.2008, 18:47.30 | |
Dostanu požehnani pro tuto sat sestavu.Ptam se vas o odsouhlašeni jedne ze dvou sestav kterou napišu.Diky.Sestava bude pro tři TV.Bude se skladat z tohoto zakladu komponentu- T90 a 100cm, 16 až 20 LNB s toho 4ks Quad zbytek single, jednoho přepinače 8/1 a 5-6ks 4/1.Přijimače Topfield 7700-HDTV,Mascom 1110cr-ci,GI 8200. Prvni kombinace: Takže prvni větev bude Topfield-Diceqc 8/1 na něm 4ks diseqc 4/1 a dal napojeno cca 16 LNB stoho 4ks Quad.Bude to ovladane protokolem diceqc 1.1. Druha a třeti větev bude Mascom a GI 8200 ,dva kusy diseqc 4/1 , 4ks Quad.Ovladane diceqc 1.0. Druha kombinace: Prvni větev: Topfield,8/1 na něm 4/1 o 4ks,cca 16LNB single.Protokol 1.1 Diseqc ,T90 a 100cm. Druha a třeti větev: Mascom,GI 8200,Diseqc 4/1 dva kusy,4ks LNB twin,protokol 1.1 Diseqc, Du 85cm para. Vim že mi někteři budete radit motor, ale ja jsem antimotorak. Jde mi hlavně oto propojeni diseqc přepinaču.jestli to mam spravne u te prvni kombinace nechce se mi vyhazovat penize za ty Quady když je nevyužiju to je cca 4000kč a pak kupovat para 85 a twiny. diky za pomoc .Hetfild |
![]() Hetfild |
| 14.01.2008, 18:50.56 | |
RE: Dostanu požehnani pro tuto sat sestavu.:O :bigeyes: |
![]() Jurin |
| 14.01.2008, 18:59.27 | |
RE: Dostanu požehnani pro tuto sat sestavu.Pokud budeš chtít použít pro Topfielda EMP P168.Musí být EMP P168 v softwarové verzi 1 !!!! Ovládání vstupů u SW verze 1: IN 1 - A 1 IN 2 - B 1 IN 3 - C 1 IN 4 - D 1 IN 5 - A 2 IN 6 - B 2 IN 7 - C 2 IN 8 - D 2 A,B,C,D jsou povely committed - DiSEqC 1.0 1,2 jou povely uncommitted - DiSEqC 1.1 Softwarová verze 2 by Ti s Topfieldem nechodila. |
![]() mirasat |
| 14.01.2008, 19:01.36 | |
To : Mirasat mam doma EMP 168S... |
![]() Hetfild |
| 14.01.2008, 19:12.53 | |
RE: Dostanu požehnani pro tuto sat sestavu.Myslím že S186 neměl dvě SW varianty.Měl možnost sloužit na portech 1 až 4 jako 4/1. Tento model se dnes již nevyrábí. Jak přesně jsou popsány vstupy na S 168 ??? |
![]() mirasat |
| 14.01.2008, 19:57.49 | |
To : MirasatIN1-com A1 uncomA1IN2-com B2 unkomA1 IN3-com C3 unkomA1 IN4-com D4 uncomA1 IN5-com A1 uncomB2 IN6-com B2 uncomB2 IN7-com C3 unkomB2 IN8-com D4 unkomB2 Tak je to tam napsane.A pokud je špatna jak poznam SW verzi 1 nebo 2. |
![]() Hetfild |
| 14.01.2008, 20:10.49 | |
Pořád se bavím o DiSEqC 1.1V tom případě by fungovat s Topfieldem měl.Nastavíš to v něm přesně , jak jsme oba vypsali. Zato s přijímači, které mají v menu DiSEqC 1.1 jenom Uncom 1 až 8 (nebo 1 až 16) by nechodil. |
![]() mirasat |
| 14.01.2008, 20:23.04 | |
TO:Mirasat Diky... |
![]() Hetfild |