Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
14.01.2008, 18:47.30

Dostanu požehnani pro tuto sat sestavu.

Ptam se vas o odsouhlašeni jedne ze dvou sestav kterou napišu.Diky.
Sestava bude pro tři TV.Bude se skladat z tohoto zakladu komponentu- T90 a 100cm, 16 až 20 LNB s toho 4ks Quad zbytek single, jednoho přepinače 8/1 a 5-6ks 4/1.Přijimače Topfield 7700-HDTV,Mascom 1110cr-ci,GI 8200.

Prvni kombinace:

Takže prvni větev bude Topfield-Diceqc 8/1 na něm 4ks diseqc 4/1 a dal napojeno cca 16 LNB stoho 4ks Quad.Bude to ovladane protokolem diceqc 1.1.

Druha a třeti větev bude Mascom a GI 8200 ,dva kusy diseqc 4/1 , 4ks Quad.Ovladane diceqc 1.0.

Druha kombinace:

Prvni větev: Topfield,8/1 na něm 4/1 o 4ks,cca 16LNB single.Protokol 1.1 Diseqc ,T90 a 100cm.

Druha a třeti větev: Mascom,GI 8200,Diseqc 4/1 dva kusy,4ks LNB twin,protokol 1.1 Diseqc, Du 85cm para.

Vim že mi někteři budete radit motor, ale ja jsem antimotorak.
Jde mi hlavně oto propojeni diseqc přepinaču.jestli to mam spravne u te prvni kombinace nechce se mi vyhazovat penize za ty Quady když je nevyužiju to je cca 4000kč a pak kupovat para 85 a twiny. diky za pomoc .Hetfild
uživatel
Hetfild
14.01.2008, 18:50.56

RE: Dostanu požehnani pro tuto sat sestavu.

:O :bigeyes:
uživatel
Jurin
14.01.2008, 18:59.27

RE: Dostanu požehnani pro tuto sat sestavu.

Pokud budeš chtít použít pro Topfielda EMP P168.
Musí být EMP P168 v softwarové verzi 1 !!!!

Ovládání vstupů u SW verze 1:
IN 1 - A 1
IN 2 - B 1
IN 3 - C 1
IN 4 - D 1
IN 5 - A 2
IN 6 - B 2
IN 7 - C 2
IN 8 - D 2

A,B,C,D jsou povely committed - DiSEqC 1.0
1,2 jou povely uncommitted - DiSEqC 1.1

Softwarová verze 2 by Ti s Topfieldem nechodila.
uživatel
mirasat
14.01.2008, 19:01.36

To : Mirasat mam doma EMP 168S

...
uživatel
Hetfild
14.01.2008, 19:12.53

RE: Dostanu požehnani pro tuto sat sestavu.

Myslím že S186 neměl dvě SW varianty.
Měl možnost sloužit na portech 1 až 4 jako 4/1.
Tento model se dnes již nevyrábí.

Jak přesně jsou popsány vstupy na S 168 ???
uživatel
mirasat
14.01.2008, 19:57.49

To : Mirasat

IN1-com A1 uncomA1
IN2-com B2 unkomA1
IN3-com C3 unkomA1
IN4-com D4 uncomA1
IN5-com A1 uncomB2
IN6-com B2 uncomB2
IN7-com C3 unkomB2
IN8-com D4 unkomB2

Tak je to tam napsane.A pokud je špatna jak poznam SW verzi 1 nebo 2.
uživatel
Hetfild
14.01.2008, 20:10.49

Pořád se bavím o DiSEqC 1.1

V tom případě by fungovat s Topfieldem měl.
Nastavíš to v něm přesně , jak jsme oba vypsali.

Zato s přijímači, které mají v menu DiSEqC 1.1 jenom Uncom 1 až 8 (nebo 1 až 16) by nechodil.
uživatel
mirasat
14.01.2008, 20:23.04

TO:Mirasat Diky

...
uživatel
Hetfild