| 14.01.2008, 18:22.41 | |
Rada...Je mozne pouzit motor SG2100 s primacom Humax CRCI-5500 |
![]() mako45 |
| 14.01.2008, 18:26.04 | |
RE: Rada...ved uz ti bolo odpovedane- samozrejme ze ano... |
![]() Marian21 |
| 14.01.2008, 18:27.00 | |
RE: Rada...jen tam nedávej 2metrovou parabolu :laughing: |
![]() poky1 |
| 14.01.2008, 18:58.24 | |
RE: Rada...Viem ale potrbujem poradi ci pri tomto satelite je mozne nahrat nejky soft na Digi tv...vdaka za radu:::: |
![]() mako45 |
| 14.01.2008, 19:03.32 | |
makonie, musis pouzit CI modul Diablo alebo nejaky iny |
![]() Marian21 |
| 14.01.2008, 19:18.38 | |
: Marian21Marian diablo sa da nahrat aj cez loadre 1.4 |
![]() mako45 |
| 14.01.2008, 19:20.07 | |
makoja osobne s Diablom este nemam skusenost, ale skus sa opytat kolegu @hery |
![]() Marian21 |
| 14.01.2008, 20:49.44 | |
RE: Rada...Diablo pokiaľ viem tak nahraš cez CAS 3 a žiadny loader 1.4, ak myslíš ten čo je pre Illusion |
![]() padavan3 |