Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
14.01.2008, 18:22.41

Rada...

Je mozne pouzit motor SG2100 s primacom Humax CRCI-5500
uživatel
mako45
14.01.2008, 18:26.04

RE: Rada...

ved uz ti bolo odpovedane- samozrejme ze ano...
uživatel
Marian21
14.01.2008, 18:27.00

RE: Rada...

jen tam nedávej 2metrovou parabolu :laughing:
uživatel
poky1
14.01.2008, 18:58.24

RE: Rada...

Viem ale potrbujem poradi ci pri tomto satelite je mozne nahrat nejky soft na Digi tv...vdaka za radu::::
uživatel
mako45
14.01.2008, 19:03.32

mako

nie, musis pouzit CI modul Diablo alebo nejaky iny
uživatel
Marian21
14.01.2008, 19:18.38

: Marian21

Marian diablo sa da nahrat aj cez loadre 1.4
uživatel
mako45
14.01.2008, 19:20.07

mako

ja osobne s Diablom este nemam skusenost, ale skus sa opytat kolegu @hery
uživatel
Marian21
14.01.2008, 20:49.44

RE: Rada...

Diablo pokiaľ viem tak nahraš cez CAS 3 a žiadny loader 1.4, ak myslíš ten čo je pre Illusion
uživatel
padavan3