| 14.01.2008, 18:04.11 | |
otazka skusenostixcel by som sa Vas opytat co hovorite na tieto prijimace Topfield 6000CR+dabler, Homecast S-3000CR DUO a technisat MF4SCC. Ide mi o bezproblemovy chod skylinku a Cslinku. Nic viac, ziadne EMU. Pripadne poznate este nejaky iny prijimac? dakujem |
![]() t o m k o |
| 14.01.2008, 18:06.21 | |
RE: otazka skusenostitak se mrkni na dnešní téma o TF6000 Rv |
![]() poky1 |
| 14.01.2008, 18:10.44 | |
RE: otazka skusenostis toho co si napisal asi technisat MF4SCC |
![]() gama07 |
| 14.01.2008, 18:25.31 | |
RE: otazka skusenostiMF4SCC |
![]() Saxon |
| 14.01.2008, 18:27.57 | |
RE: otazka skusenostia technisat Digit Plus STR1? |
![]() t o m k o |
| 14.01.2008, 18:29.08 | |
Saxone,už máš vyděláno? |
![]() poky1 |
| 14.01.2008, 18:38.04 | |
str1STR 1 je dost drahá, a to co jí povyšuje nad jiné /alfa.num display - nečitelný z dálky,dvě čtečky CR/CNX jsou po vstoupení slovenských TV na české karty již skoro zbytečné/je v podstatě pasé. |
![]() Saxon |
| 14.01.2008, 18:38.38 | |
pokyne, až v 01:30 AM. |
![]() Saxon |
| 14.01.2008, 18:40.28 | |
RE: otazka skusenostia homecast by ste zavrhovali? napr- S5001 CICR? resp. S-3000CR DUO? pocul som ze vraj namiesto origo CR modulu na druhu kartu treba nejaku inu (naprogramovanu) aby nevyhlasovalo stale hlasku ze program nie je spristupneny atd (ale pritom ten program dekoduje) |
![]() t o m k o |
| 14.01.2008, 18:43.56 | |
RE: otazka skusenostiMF4-S CC + modul Cryptoworks a CS LINK + SKY LINK bez problemu(SKY LINK asi uz jen pro Markizu :) |
![]() hdpe |
| 14.01.2008, 18:45.49 | |
4SaxonTen display u str1 je zdálky fakt nečitelný? Jsem ho ještě zapnutý neviděl. To by trochu zamrzelo. Souhlasím, že druhou čtečku bych nepotřeboval, hlavně, že má CI. Nemá navíc oproti mf4scc modulátor? Jdu se na něho někde kouknout. Jo a str1 jsem někde viděl myslím kolem 2200,- takže rozdíl minimální. |
![]() Tomik535 |
| 14.01.2008, 18:54.07 | |
re:Ty brďo, tak ten modulátor tam nepřidali, jen druhou čtečku, myslel jsem, že jo, když z toho udělali takovou krabici oproti mf4scc. Ale je za 3197.53,- Nevím, zda mohu napsat kde, ale cena gut. |
![]() Tomik535 |
| 14.01.2008, 18:58.37 | |
PS:Oproti mf4scc rozdíl 139,-kč. To bych za tu druhou čtečku a design vklidu dal. I modul z boku už tam snad vleze celý..hello |
![]() Tomik535 |
| 14.01.2008, 19:10.29 | |
tomikten display je dobrej akorát večer za intimča.Cena se mi prostě nezdá jako adekvátní.Já ho kupuju za 3.290,- Kč s DPH, u výhradního dovozce a to se mi zdá hodně. |
![]() Saxon |
| 14.01.2008, 19:14.38 | |
RE: otazka skusenostitakovej Open x820 stojí o 500kč méně.... |
![]() Saxon |
| 14.01.2008, 20:54.33 | |
saxonJasně Open 820 je už za 2549,- a umí víc. Ale myslím, že chce čtečku origo CW, takže jsme asi mimo vlákno. Nemají sice se zápisy problémy, jen doufám, že jim to vydrží. Čau |
![]() Tomik535 |
| 14.01.2008, 22:03.39 | |
RE: otazka skusenostino ja som xcel aby tam islo bezproblemu cslink a skylink, takze asi najlepsie origo CR |
![]() t o m k o |
| 14.01.2008, 22:07.13 | |
RE: otazka skusenostion zase samotnej nápis orig.CRW nikoho nespasí.V Openech české karty fungují a to je podstatné. |
![]() Saxon |
| 15.01.2008, 08:38.42 | |
RE: otazka skusenostiaj v kombinacii skylink a cslink? |
![]() t o m k o |
| 15.01.2008, 11:34.33 | |
RE: otazka skusenostiSpasí nebo nespasí?1. U licencovaných přístrojů je narozdíl od nelicencovaných záruka toho, že v případě nějaké změny v komunikaci s kartou bude poskytnut nový software. Ke změnám dojít může, a to k mnoha. Je ovšem stejně dobře možné, že nový soft poskytnou i nelicencované verze. 2. Jakékoliv záruky, reklamace, poruchy u nelicencovaných přístrojů budou důvodem k právním obtížím, na které se protostrana může dobře vymlouvat a kterým bude soud docela náruživě naslouchat. |
![]() Antonín |
| 15.01.2008, 16:14.31 | |
RE: otazka skusenostitak to radsej nejaky pristroj so zabudovanym CW + original CW |
![]() t o m k o |
| 15.01.2008, 17:00.05 | |
4tomkotechnisat str1 a ještě myslím jeden model od AB má 2CW +slot(y). Výběr je na tobě, pro sebe bych si nějaký levný šunt nevzal. Teď ušetříš pár stovek a pak budeš trpět několik let..s baworákem je to stejný :))) Hoj |
![]() Tomik535 |