Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
14.01.2008, 18:04.11

otazka skusenosti

xcel by som sa Vas opytat co hovorite na tieto prijimace Topfield 6000CR+dabler, Homecast S-3000CR DUO a technisat MF4SCC. Ide mi o bezproblemovy chod skylinku a Cslinku. Nic viac, ziadne EMU. Pripadne poznate este nejaky iny prijimac? dakujem
uživatel
t o m k o
14.01.2008, 18:06.21

RE: otazka skusenosti

tak se mrkni na dnešní téma o TF6000 Rv
uživatel
poky1
14.01.2008, 18:10.44

RE: otazka skusenosti

s toho co si napisal asi technisat MF4SCC
uživatel
gama07
14.01.2008, 18:25.31

RE: otazka skusenosti

MF4SCC
uživatel
Saxon
14.01.2008, 18:27.57

RE: otazka skusenosti

a technisat Digit Plus STR1?
uživatel
t o m k o
14.01.2008, 18:29.08

Saxone,

už máš vyděláno?
uživatel
poky1
14.01.2008, 18:38.04

str1

STR 1 je dost drahá, a to co jí povyšuje nad jiné /alfa.num display - nečitelný z dálky,dvě čtečky CR/CNX jsou po vstoupení slovenských TV na české karty již skoro zbytečné/je v podstatě pasé.
uživatel
Saxon
14.01.2008, 18:38.38

poky

ne, až v 01:30 AM.
uživatel
Saxon
14.01.2008, 18:40.28

RE: otazka skusenosti

a homecast by ste zavrhovali? napr- S5001 CICR? resp. S-3000CR DUO? pocul som ze vraj namiesto origo CR modulu na druhu kartu treba nejaku inu (naprogramovanu) aby nevyhlasovalo stale hlasku ze program nie je spristupneny atd (ale pritom ten program dekoduje)
uživatel
t o m k o
14.01.2008, 18:43.56

RE: otazka skusenosti

MF4-S CC + modul Cryptoworks a CS LINK + SKY LINK bez problemu
(SKY LINK asi uz jen pro Markizu :)
uživatel
hdpe
14.01.2008, 18:45.49

4Saxon

Ten display u str1 je zdálky fakt nečitelný? Jsem ho ještě zapnutý neviděl. To by trochu zamrzelo. Souhlasím, že druhou čtečku bych nepotřeboval, hlavně, že má CI. Nemá navíc oproti mf4scc modulátor? Jdu se na něho někde kouknout. Jo a str1 jsem někde viděl myslím kolem 2200,- takže rozdíl minimální.
uživatel
Tomik535
14.01.2008, 18:54.07

re:

Ty brďo, tak ten modulátor tam nepřidali, jen druhou čtečku, myslel jsem, že jo, když z toho udělali takovou krabici oproti mf4scc. Ale je za 3197.53,- Nevím, zda mohu napsat kde, ale cena gut.
uživatel
Tomik535
14.01.2008, 18:58.37

PS:

Oproti mf4scc rozdíl 139,-kč. To bych za tu druhou čtečku a design vklidu dal. I modul z boku už tam snad vleze celý..hello
uživatel
Tomik535
14.01.2008, 19:10.29

tomik

ten display je dobrej akorát večer za intimča.Cena se mi prostě nezdá jako adekvátní.Já ho kupuju za 3.290,- Kč s DPH, u výhradního dovozce a to se mi zdá hodně.
uživatel
Saxon
14.01.2008, 19:14.38

RE: otazka skusenosti

takovej Open x820 stojí o 500kč méně....
uživatel
Saxon
14.01.2008, 20:54.33

saxon

Jasně Open 820 je už za 2549,- a umí víc. Ale myslím, že chce čtečku origo CW, takže jsme asi mimo vlákno. Nemají sice se zápisy problémy, jen doufám, že jim to vydrží. Čau
uživatel
Tomik535
14.01.2008, 22:03.39

RE: otazka skusenosti

no ja som xcel aby tam islo bezproblemu cslink a skylink, takze asi najlepsie origo CR
uživatel
t o m k o
14.01.2008, 22:07.13

RE: otazka skusenosti

on zase samotnej nápis orig.CRW nikoho nespasí.V Openech české karty fungují a to je podstatné.
uživatel
Saxon
15.01.2008, 08:38.42

RE: otazka skusenosti

aj v kombinacii skylink a cslink?
uživatel
t o m k o
15.01.2008, 11:34.33

RE: otazka skusenosti

Spasí nebo nespasí?
1. U licencovaných přístrojů je narozdíl od nelicencovaných záruka toho, že v případě nějaké změny v komunikaci s kartou bude poskytnut nový software. Ke změnám dojít může, a to k mnoha. Je ovšem stejně dobře možné, že nový soft poskytnou i nelicencované verze.
2. Jakékoliv záruky, reklamace, poruchy u nelicencovaných přístrojů budou důvodem k právním obtížím, na které se protostrana může dobře vymlouvat a kterým bude soud docela náruživě naslouchat.
uživatel
Antonín
15.01.2008, 16:14.31

RE: otazka skusenosti

tak to radsej nejaky pristroj so zabudovanym CW + original CW
uživatel
t o m k o
15.01.2008, 17:00.05

4tomko

technisat str1 a ještě myslím jeden model od AB má 2CW +slot(y). Výběr je na tobě, pro sebe bych si nějaký levný šunt nevzal. Teď ušetříš pár stovek a pak budeš trpět několik let..s baworákem je to stejný :))) Hoj
uživatel
Tomik535