Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
14.01.2008, 18:00.59

SG 2100

Je mozne pouzivat ho s humaxom?Dakujem za rady!
uživatel
mako45
14.01.2008, 18:10.15

RE: SG 2100

samozrejme...ale už su čo natočia aj 8Oˇ R^
uživatel
mat
14.01.2008, 18:26.44

RE: SG 2100

Opticum DM 2800,DiSEqC1,2-GoTo X-par. až do 140cm,rozsah Azimutu 80E-8OW(160ˇ/-samozrejme treba brať do uvahy "o"bod,možnosť zachytenia až 60 sat. polôh,elevačny uhol 25-5ˇ,vstupne-aj vystupne nap.13/18V,manualne tlačidlá,ochrana limitov...vypada dobre..... R^ :)
uživatel
mat
14.01.2008, 18:28.04

mate,

Ty jsi ho tak zmátl, že založil další vlákno.
uživatel
poky1
14.01.2008, 18:29.37

poky1

:)))
uživatel
mat