| 14.01.2008, 17:53.21 | |
Pro majitele GI mimo Xpeedů.Nové softy na supersatu, to samé co umí poslední firmware pro Xpeed. |
![]() poky1 |
| 14.01.2008, 18:40.56 | |
RE: Pro majitele GI mimo Xpeedů.Už to mám. Du to odzkoušet. |
![]() Dadadan |
| 14.01.2008, 19:17.01 | |
Re: poky1Můžeš dát přesně ty linky supersat? Mě to v Googlu vyledalo soft z roku 2005. |
![]() mirecek |
| 14.01.2008, 19:33.57 | |
RE: Pro majitele GI mimo Xpeedů.super-sat je momentálně KO, ale už je to i na Mafru, tohle je pro 8700, DVB-TS8700CRCIPR-12Jan2008.zip |
![]() poky1 |
| 14.01.2008, 20:06.21 | |
Už zase jede, takžehttp://super-sat.org/ |
![]() poky1 |
| 14.01.2008, 20:12.50 | |
Re: poky1Moc děkuji. |
![]() mirecek |
| 14.01.2008, 21:10.12 | |
@mirecekpohoda R^ |
![]() poky1 |