Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
14.01.2008, 17:53.21

Pro majitele GI mimo Xpeedů.

Nové softy na supersatu, to samé co umí poslední firmware pro Xpeed.
uživatel
poky1
14.01.2008, 18:40.56

RE: Pro majitele GI mimo Xpeedů.

Už to mám. Du to odzkoušet.
uživatel
Dadadan
14.01.2008, 19:17.01

Re: poky1

Můžeš dát přesně ty linky supersat? Mě to v Googlu vyledalo soft z roku 2005.
uživatel
mirecek
14.01.2008, 19:33.57

RE: Pro majitele GI mimo Xpeedů.

super-sat je momentálně KO, ale už je to i na Mafru, tohle je pro 8700, DVB-TS8700CRCIPR-12Jan2008.zip
uživatel
poky1
14.01.2008, 20:06.21

Už zase jede, takže

http://super-sat.org/
uživatel
poky1
14.01.2008, 20:12.50

Re: poky1

Moc děkuji.
uživatel
mirecek
14.01.2008, 21:10.12

@mirecek

pohoda R^
uživatel
poky1