Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
14.01.2008, 17:47.48

magic

je mozne este nieco dosiahnut s Magicom+Titanka?
uživatel
panel
14.01.2008, 17:49.51

RE: magic

ano, třeba polsat nebo Digi
uživatel
drobeček
14.01.2008, 17:59.20

RE: magic

aku napln treba do MAGICu?
uživatel
panel
14.01.2008, 18:20.21

RE: magic

Např.PENTA 120N2Fix. Jen doplním, že s titankou jde mimo dvou jmenovaných providerů ještě PREMIERE.
uživatel
Synoet
14.01.2008, 18:35.15

RE: magic

mozte mi poradit neaku dobru str,na stiahnutie pre Magic,dakujem vam.
uživatel
panel
14.01.2008, 20:52.44

RE: magic

daj maila a ja ti pošlem aj náplň pre titanium card aj pre modul
uživatel
padavan3
14.01.2008, 21:30.24

RE: magic

jvcj@zoznam.sk
uživatel
panel