| 14.01.2008, 19:01.31 | |
nemužu je najitna laurals jsou všechny key kromě Digi jinou stranku jsem nenašel dik |
![]() Viktor |
| 14.01.2008, 19:05.49 | |
RE: nemužu je najitasi neumíš číst :laughing: R^ |
![]() pit178 |
| 14.01.2008, 19:14.39 | |
kličetak nedelejte drahoty a hodte je nekdo rozumny do placu dik |
![]() Viktor |
| 14.01.2008, 19:17.08 | |
RE: nemužu je najitstrč si hlavu pod vodovod!!!! Na laurals zmáčkni nagru a podívej se na spodek stránky!!!!!!!!! :bomb: |
![]() poky1 |
| 14.01.2008, 19:19.05 | |
klicepodivej se poradne co je u Digi tv napsano :ogre: |
![]() Viktor |
| 14.01.2008, 19:23.29 | |
RE: nemužu je najitTy se nauč hledat!!!!!!!!!!!!! a neser, aspoň nebudeš příště somrovat! |
![]() poky1 |
| 14.01.2008, 19:27.57 | |
viktoretak ještě jednou http://www.laurals.com/nagravsion.htm bez mezer a koukni až na konec stránky pod ty odkazy. Je to tam. |
![]() juvla |
| 14.01.2008, 19:29.31 | |
viktoretoto je první řádek 74 A3 B1 E9 50 24 A6 2D |
![]() juvla |
| 14.01.2008, 19:32.15 | |
jinou stranku jsem nenašeltak hledej lepe a na lauras jsou 3tydny beze zmen v pravidlech mas napsany ze se sem nedavaj a nemeli by se ani zebrat 007 nespi :8) |
![]() uai1 |