Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
14.01.2008, 19:07.35

Pro@007

Prosim 007 ktery mi odepisoval na topfield 7020 hsci nyni mam humax 5500 crci jestli by mi cam diablo light pracovalo v tomto humaxu a jake upravy bych musel pripadne ješte udelat.Dale jestli pozdeji by to slo použit do Topfiedu 7020 hsci moc dekuji za odpoved anton.
uživatel
Pyskouner
14.01.2008, 19:43.48

RE: Pro@007

Topfield 7020 jsem v ruce nemel, "jen" 7710 HDPVR a tam Diablo jede bez problemu. Humax uz davno k dispozici nemam, takze nevim zda ten modul tam jede ...
uživatel
007