Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
14.01.2008, 23:55.46

Satelitní přijímač

Jelikož jsem úplný začátečník a teprve se učím prosil bych o radu. Jaký satelitní příjímač mám zvolit? Cena do 4000,-Kč Cryptoworks, spolehlivost, kvalita. Vyhlédl jsem si Homecast S5001CICR ale nevím, zda je to dobrá volba.
uživatel
Petr Gab
15.01.2008, 00:28.17

RE: Satelitní přijímač

golden interstar s 770 za hubičku super stroj
uživatel
pierrepetr
15.01.2008, 06:57.35

RE: Satelitní přijímač

openbox 810, alebo 820 R^
uživatel
stano1
15.01.2008, 07:59.01

RE: Satelitní přijímač

openbox 810, alebo 820 (mooning)(mooning)
uživatel
assassin1
15.01.2008, 08:33.17

to stano1 a assassin1

a ma dve citacky pre CW? a chodia spolahlivo zapisy na karty?
uživatel
t o m k o
15.01.2008, 08:38.46

RE: Satelitní přijímač

http://www.abcom.sk/Default.aspx?CatID=7&productId=1114 http://www.abcom.sk/Default.aspx?CatID=7&productId=1115
uživatel
assassin1
15.01.2008, 08:44.09

RE: Satelitní přijímač

Technisat Digi Plus STR1 - má dvě originální čtečky CW a navíc 1 CI slot.Vyrobeno v Německu.
uživatel
Jaros
15.01.2008, 08:50.32

RE: Satelitní přijímač

humax cr-fox ci,popř.humax cr-fox II
uživatel
vodnar
15.01.2008, 13:41.25

každý ti

samozřejmě poradí svoje. Takže já bych bral openbox 820 nebo ten technisat str1. Nechcete mi poradit, co si mám koupit za auto? Ať napíšete cokoliv, stejně si pak koupím bmw. R^
uživatel
Tomik535
15.01.2008, 14:59.28

RE: Satelitní přijímač

vies ono to vzdy ide o skusenost majitelov prijimaca (auta) a nemyslim si ze keb mal nejake chyby-tak nemyslim ze by o nich nepovedali
uživatel
t o m k o
15.01.2008, 15:09.13

RE: Satelitní přijímač

a openbox ma uni citacky? a nie je v tom problem pri zapisoch?
uživatel
t o m k o
15.01.2008, 17:36.40

RE: Satelitní přijímač

Zaleži co od něho očekavaš a jak ho budeš použivat. Pokud si pořizuješ sat jen kvuli CSlinku a jseš pasivni divak tak ti stači nejaky model Homecastu a Mascomu.Jsou to solidni stroje a karty Gital i TaT v nich jedou bez problemu.Jsem majtelem obou stroju. Gi 8200 mě moc neoslovilo.Ale vyběr je jen na tobě.
uživatel
Hetfild
15.01.2008, 19:17.02

RE: Satelitní přijímač

Openbox ma univ.citacky - funguju bez problemov - aj zapisy na kartu. Odporucam Openbox X-810 /alebo X-820/ alebo Homecast.
uživatel
ahe56