| 14.01.2008, 23:55.46 | |
Satelitní přijímačJelikož jsem úplný začátečník a teprve se učím prosil bych o radu. Jaký satelitní příjímač mám zvolit? Cena do 4000,-Kč Cryptoworks, spolehlivost, kvalita. Vyhlédl jsem si Homecast S5001CICR ale nevím, zda je to dobrá volba. |
![]() Petr Gab |
| 15.01.2008, 00:28.17 | |
RE: Satelitní přijímačgolden interstar s 770 za hubičku super stroj |
![]() pierrepetr |
| 15.01.2008, 06:57.35 | |
RE: Satelitní přijímačopenbox 810, alebo 820 R^ |
![]() stano1 |
| 15.01.2008, 07:59.01 | |
RE: Satelitní přijímačopenbox 810, alebo 820 (mooning)(mooning) |
![]() assassin1 |
| 15.01.2008, 08:33.17 | |
to stano1 a assassin1a ma dve citacky pre CW? a chodia spolahlivo zapisy na karty? |
![]() t o m k o |
| 15.01.2008, 08:38.46 | |
RE: Satelitní přijímačhttp://www.abcom.sk/Default.aspx?CatID=7&productId=1114 http://www.abcom.sk/Default.aspx?CatID=7&productId=1115 |
![]() assassin1 |
| 15.01.2008, 08:44.09 | |
RE: Satelitní přijímačTechnisat Digi Plus STR1 - má dvě originální čtečky CW a navíc 1 CI slot.Vyrobeno v Německu. |
![]() Jaros |
| 15.01.2008, 08:50.32 | |
RE: Satelitní přijímačhumax cr-fox ci,popř.humax cr-fox II |
![]() vodnar |
| 15.01.2008, 13:41.25 | |
každý tisamozřejmě poradí svoje. Takže já bych bral openbox 820 nebo ten technisat str1. Nechcete mi poradit, co si mám koupit za auto? Ať napíšete cokoliv, stejně si pak koupím bmw. R^ |
![]() Tomik535 |
| 15.01.2008, 14:59.28 | |
RE: Satelitní přijímačvies ono to vzdy ide o skusenost majitelov prijimaca (auta) a nemyslim si ze keb mal nejake chyby-tak nemyslim ze by o nich nepovedali |
![]() t o m k o |
| 15.01.2008, 15:09.13 | |
RE: Satelitní přijímača openbox ma uni citacky? a nie je v tom problem pri zapisoch? |
![]() t o m k o |
| 15.01.2008, 17:36.40 | |
RE: Satelitní přijímačZaleži co od něho očekavaš a jak ho budeš použivat. Pokud si pořizuješ sat jen kvuli CSlinku a jseš pasivni divak tak ti stači nejaky model Homecastu a Mascomu.Jsou to solidni stroje a karty Gital i TaT v nich jedou bez problemu.Jsem majtelem obou stroju. Gi 8200 mě moc neoslovilo.Ale vyběr je jen na tobě. |
![]() Hetfild |
| 15.01.2008, 19:17.02 | |
RE: Satelitní přijímačOpenbox ma univ.citacky - funguju bez problemov - aj zapisy na kartu. Odporucam Openbox X-810 /alebo X-820/ alebo Homecast. |
![]() ahe56 |