| 24.04.2008, 14:43.22 | |
Pc karta skystar2 a conax 1.wNazdar kluci může mi někdo poradit jestli lze příjímat canal Digital nordic v conaxe na ss2 v plug.22.2 je to možné vím že to jede na diablo cam ale ptám se jenom tak díky za odpovědi |
![]() tomis |
| 24.04.2008, 15:16.55 | |
RE: Pc karta skystar2 a conax 1.wZatím ne... Až zo pojede na SS2 a VPlugu, pak to pojede na všem. |
![]() J_N |