Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
24.04.2008, 14:43.22

Pc karta skystar2 a conax 1.w

Nazdar kluci může mi někdo poradit jestli lze příjímat canal Digital nordic v conaxe na ss2 v plug.22.2 je to možné vím že to jede na diablo cam ale ptám se jenom tak díky za odpovědi
uživatel
tomis
24.04.2008, 15:16.55

RE: Pc karta skystar2 a conax 1.w

Zatím ne... Až zo pojede na SS2 a VPlugu, pak to pojede na všem.
uživatel
J_N