Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
24.04.2008, 20:24.05

co dokaze hyundai od Digi???

zdravim,dostal sa mi do ruk prijimac od Digi hyundai dual,má to emu?alebo zobere ten dekoder aj inachsie karty nagra?
uživatel
gabricius
24.04.2008, 20:26.22

RE: co dokaze hyundai od Digi???

asi neumis cist ,uz tu bylo tolik vlaken na toto tema ze kdyz slisim Digi tak my stoupaji vlasy na hlave
uživatel
pit178
24.04.2008, 20:53.57

pit178

ano,ale nezhanam keys atd...bohuzial na moju otazku som tu zatial nenasiel ziadnu odpoved,tak tu nemudruj,a viem citat,a zda sa mi ze lepsie ako ty.a daj si vyholit hlavu,nebudu ti vlasy stupat. Rv
uživatel
gabricius
24.04.2008, 20:57.11

RE: co dokaze hyundai od Digi???

nic na to není a jedině kodovací systém nagrawizion zvládá ta čtečka :lookaround:
uživatel
Karlos1
24.04.2008, 21:23.13

RE: co dokaze hyundai od Digi???

inachsie, slisim, nagrawizion .. hmm, no tu iní degeši chodia..
ach boze zlata stara dobra parabola.cz kde len si ...
uživatel
Vlado Fogo
24.04.2008, 21:30.04

RE: co dokaze hyundai od Digi???

oprava Nagravision ,psal jsem mu to popolski :)))

Vlado ,že se na to nevys..eš jenom tu ze sebe děláš šaška na dálkové ovládání .....
uživatel
Karlos1
24.04.2008, 21:39.42

RE: co dokaze hyundai od Digi???

Ty Vlado má pravdu . Niekto nevie poriadne svoj rodný jazyk , a píše tu nezmysly. Ja by som povedal, že tu tára a drýsta a ty ho v tom ešte aj podporuješ. Veru , kde sú tie staré a dobré časy.
uživatel
oneeeee
25.04.2008, 00:03.16

RE: co dokaze hyundai od Digi???

vlado smacker co táraj? kdy už napíšeš něco k satelitnímu příjmu? :((
uživatel
poky1
25.04.2008, 00:36.20

RE: co dokaze hyundai od Digi???

a už mu někdo napsal co s tím dualkem múže dělat? a nebo zase jenom řešíme spory ? Ale jak jsem si tak přečetl " aj inachšie" tak si myslým, že je to zbytečné rozepisovat. Ale : Ten Dual přijímač Ti je bez originálních /spárovaných / karet na nic !!! EMU to samozřejmě neumí, protože pro něj není žádný SW, mimo origo
uživatel
pepiino
25.04.2008, 01:27.07

RE: co dokaze hyundai od Digi???

Ja ti odpovim nekdo si to tu plete naco jako chat o kravinach... bouzel stim neudelas nic je to primo delane pro Digi takze to take odpovida kvalite primace takze muzes koukat na FTA nebo Digi.......
uživatel
astra1d
25.04.2008, 09:26.16

gabricius blb

Tebe zoberie aj inachsie aj žolikove!
uživatel
orim82
25.04.2008, 11:10.20

viem čo dual nedokáže

s DiseqC sa zasekne pri prepnutí na druhú parabolu, nezvláda SR 44950
obraz pri 40% kvality signálu sa stráca
nstavenie programov rozhádže pri každom doladení
neponúkne ručné PIDy
neponúkne neuložiť novonaladené
uživatel
janoZV