| 27.04.2008, 23:06.24 | |
OT, nastavení PCHello, byl by tady nějaký dobrodinec, který by mi pomohl nastavit můj nový notebook, abych byl konečně na síti? Už s tím bezvýsledně zápasím dvě hodiny..na stole mám jedno PC, na kterém teď píšu, takže možno i přes icq ať zde neotravujem. Noťas mi hlásí, že je připojen, ale stránku přesto zobrazit nelze..icq: 431.490.896 Díky |
![]() Tomik535 |
| 28.04.2008, 00:18.29 | |
Tak už to fičíFujitsusiemens Amilo Pa151O. Napoprvé mi to trvalo jen 3 hodiny a byla to jen taková maličkost..doporučíte mi osvědčenou redukci usb/r232? Ať už jsem trochu k tématu..dík |
![]() Tomik535 |
| 28.04.2008, 07:37.28 | |
RE: OT, nastavení PCMáš tam Visty? Zadej to zde do vyhledávání, je zde toho dost R^ |
![]() poky1 |
| 28.04.2008, 09:56.38 | |
poky1Ne Xp, je asi půl roku starý. Vím, vím, hledat, stejně koupím první kterou uvidím. Spíš čekám, jestli někdo nenapíše, kterou vyloženě nebrat. Vím, že některé nepracujou korektně. A podle ceny to poznat nejde. Hello |
![]() Tomik535 |
| 28.04.2008, 12:33.42 | |
ferguson hf 8800prosím o radu jestli je funkční nejaký AU soft na polsat a který. Dík. |
![]() fous |
| 28.04.2008, 16:06.46 | |
@Tomik535Konvertor USB2.0 - serial RS232 LED light Wiretek WN9BF Tohle používám s úspěchem. |
![]() poky1 |