Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
27.04.2008, 23:06.24

OT, nastavení PC

Hello, byl by tady nějaký dobrodinec, který by mi pomohl nastavit můj nový notebook, abych byl konečně na síti? Už s tím bezvýsledně zápasím dvě hodiny..na stole mám jedno PC, na kterém teď píšu, takže možno i přes icq ať zde neotravujem. Noťas mi hlásí, že je připojen, ale stránku přesto zobrazit nelze..
icq: 431.490.896 Díky
uživatel
Tomik535
28.04.2008, 00:18.29

Tak už to fičí

Fujitsusiemens Amilo Pa151O. Napoprvé mi to trvalo jen 3 hodiny a byla to jen taková maličkost..doporučíte mi osvědčenou redukci usb/r232? Ať už jsem trochu k tématu..dík
uživatel
Tomik535
28.04.2008, 07:37.28

RE: OT, nastavení PC

Máš tam Visty? Zadej to zde do vyhledávání, je zde toho dost R^
uživatel
poky1
28.04.2008, 09:56.38

poky1

Ne Xp, je asi půl roku starý. Vím, vím, hledat, stejně koupím první kterou uvidím. Spíš čekám, jestli někdo nenapíše, kterou vyloženě nebrat. Vím, že některé nepracujou korektně. A podle ceny to poznat nejde. Hello
uživatel
Tomik535
28.04.2008, 12:33.42

ferguson hf 8800

prosím o radu jestli je funkční nejaký AU soft na polsat a který. Dík.
uživatel
fous
28.04.2008, 16:06.46

@Tomik535

Konvertor USB2.0 - serial RS232 LED light Wiretek WN9BF Tohle používám s úspěchem.
uživatel
poky1