| 31.05.2008, 06:22.14 | |
zkušenosti s Mascom 1110CRProsím ás jak jste spokojeni se sat přijímačem MASCOM 1110 CR-Ci |
![]() sword |
| 31.05.2008, 07:11.34 | |
RE: zkušenosti s Mascom 1110CRBezproblémový, pro běžného uživatele plně dostačující. (bez EMU) |
![]() michal |
| 31.05.2008, 07:37.34 | |
RE: zkušenosti s Mascom 1110CRspolehlivý ale dinosaurus. konstrukčně a softwarově modernější obdoba je Homecast 5001cicr. má taky pěknej display s názvem stanice. |
![]() moonword |
| 31.05.2008, 09:39.47 | |
RE: zkušenosti s Mascom 1110CRVýborný do horšího prostředí, u nás v putyce chodí jak hodinky, trošku je to pitomec, ale držák. R^ |
![]() poky1 |
| 31.05.2008, 09:56.06 | |
RE: zkušenosti s Mascom 1110CRFunkčně bez problémů ale je tam starý software-názvy satelitů atd. |
![]() jito |
| 31.05.2008, 10:01.51 | |
RE: zkušenosti s Mascom 1110CRvůbec bych se nebál koupit na inzerát starší, i ten do hospody jsem bral jetej, původnímu majiteli jsem namontoval stroj s většími možnostmi |
![]() poky1 |
| 31.05.2008, 13:35.21 | |
Jednoduchý a spolehlivý,zvládl jsem na něm základy,půjde do děts.pokoje-neprodam ho a nechám jako zálohu. |
![]() spyko |
| 31.05.2008, 15:28.45 | |
RE:zkušenosti s Mascom 1110CRsword: záleží na tom co chceš vlastně přijímat.Pár jsem jich v ruce měl,montoval jsem je svým známým a potvrzuji to co píšou ostatní.Pro běžného uživatele naprosto spolehlivá mašinka. |
![]() BIDLO |
| 31.05.2008, 21:13.22 | |
zkušenosti s Mascom 1110CRDo dnešního dne ho využívá dcera,já ho měl před 6 lety a s diablem verze 2.2 tak perfektní přístroj,kvalitní bez jediné závady za posledních 6 let,že jsem se s ním nerad ale z důvodu modernější techniky musel rozloučit.Sloužil mě ještě na chalupě s diablem ve slotu a OK/sobota fotbaly a filmy díky diablu vše OK: |
![]() hery |