Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
31.05.2008, 06:22.14

zkušenosti s Mascom 1110CR

Prosím ás jak jste spokojeni se sat přijímačem MASCOM 1110 CR-Ci
uživatel
sword
31.05.2008, 07:11.34

RE: zkušenosti s Mascom 1110CR

Bezproblémový, pro běžného uživatele plně dostačující. (bez EMU)
uživatel
michal
31.05.2008, 07:37.34

RE: zkušenosti s Mascom 1110CR

spolehlivý ale dinosaurus. konstrukčně a softwarově modernější obdoba je Homecast 5001cicr. má taky pěknej display s názvem stanice.
uživatel
moonword
31.05.2008, 09:39.47

RE: zkušenosti s Mascom 1110CR

Výborný do horšího prostředí, u nás v putyce chodí jak hodinky, trošku je to pitomec, ale držák. R^
uživatel
poky1
31.05.2008, 09:56.06

RE: zkušenosti s Mascom 1110CR

Funkčně bez problémů ale je tam starý software-názvy satelitů atd.
uživatel
jito
31.05.2008, 10:01.51

RE: zkušenosti s Mascom 1110CR

vůbec bych se nebál koupit na inzerát starší, i ten do hospody jsem bral jetej, původnímu majiteli jsem namontoval stroj s většími možnostmi
uživatel
poky1
31.05.2008, 13:35.21

Jednoduchý a spolehlivý,

zvládl jsem na něm základy,půjde do děts.pokoje-neprodam ho a nechám jako zálohu.
uživatel
spyko
31.05.2008, 15:28.45

RE:zkušenosti s Mascom 1110CR

sword: záleží na tom co chceš vlastně přijímat.Pár jsem jich v ruce měl,montoval jsem je svým známým a potvrzuji to co píšou ostatní.Pro běžného uživatele naprosto spolehlivá mašinka.
uživatel
BIDLO
31.05.2008, 21:13.22

zkušenosti s Mascom 1110CR

Do dnešního dne ho využívá dcera,já ho měl před 6 lety a s diablem verze 2.2 tak perfektní přístroj,kvalitní bez jediné závady za posledních 6 let,že jsem se s ním nerad ale z důvodu modernější techniky musel rozloučit.Sloužil mě ještě na chalupě s diablem ve slotu a OK/sobota fotbaly a filmy díky diablu vše OK:
uživatel
hery