| 31.05.2008, 11:17.57 | |
Opensat X7000CI Helpčo sa nikto nenájde čo by mi poradil bez posmeškov,ja som už vela krát pomohol.Pri dávaní nového SW vždy vypíse OK Connecting ,Eror Download ,Pleasse,check target Model!TERAZ JE TAM Ver.SW 0F20V1060 ,H/W S500C s 3.5.2007, čo má byť v MENU info.systému. Nereaguje ani na žiadny SW Openboxu, skúšal som od 300 až po 820 Mal som stejný stroj ktorý bol úplne nový ten som urobil bez problému.Dal som tam SW z 10.01.2008...x7000ci zo stránky opensat.info.... Z prvého Opensatu som si vedel Setting stiahnuť STB manager ver.1.00 u tohoto mi to nefunguje.Preto sa mi zdá že tam niekto urobil zmenu H/W. Neviem tiež ako dať setting naspeť aby som nemusel všetko skenovať odznova. moje Skype: igorko519921....mail: optidud@stonline.sk |
![]() Igor |
| 31.05.2008, 11:29.34 | |
RE: Opensat X7000CI Helptvári sa to ako Redion... |
![]() dempsey |
| 31.05.2008, 13:24.24 | |
....to by nebol dempsey, aby tu nezavadil....:laughing: |
![]() profik |
| 31.05.2008, 15:07.58 | |
nezakladej dalsi temataopravdu neni potreba aby si zakaldal furt nova temata. pokud nikdo nevi , tak ti neporadi ani kdyby si jich mel 50 |
![]() bublajs |