Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
31.05.2008, 11:17.57

Opensat X7000CI Help

čo sa nikto nenájde čo by mi poradil bez posmeškov,ja som už vela krát pomohol.
Pri dávaní nového SW vždy vypíse
OK Connecting ,Eror Download ,Pleasse,check target Model!TERAZ JE TAM Ver.SW 0F20V1060 ,H/W S500C s 3.5.2007,
čo má byť v MENU info.systému.
Nereaguje ani na žiadny SW Openboxu, skúšal som od 300 až po 820
Mal som stejný stroj ktorý bol úplne nový ten som urobil bez problému.Dal som tam SW z 10.01.2008...x7000ci
zo stránky opensat.info....
Z prvého Opensatu som si vedel Setting stiahnuť STB manager ver.1.00 u tohoto mi to nefunguje.Preto sa mi zdá že tam niekto urobil zmenu H/W.
Neviem tiež ako dať setting naspeť aby som nemusel všetko skenovať odznova.
moje Skype: igorko519921....mail: optidud@stonline.sk
uživatel
Igor
31.05.2008, 11:29.34

RE: Opensat X7000CI Help

tvári sa to ako Redion...
uživatel
dempsey
31.05.2008, 13:24.24

....to by nebol dempsey, aby tu nezavadil....

:laughing:
uživatel
profik
31.05.2008, 15:07.58

nezakladej dalsi temata

opravdu neni potreba aby si zakaldal furt nova temata. pokud nikdo nevi , tak ti neporadi ani kdyby si jich mel 50
uživatel
bublajs