Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
31.05.2008, 10:03.06

- přestal načítat české televize.

Mám přijímač VANTAGE HD 6000S. Vymazal jsem všechny předvoby a načetl jsem programy ASTRY 23,5E a nezobrazují se mi programy CS linku. Máte s tímto někdo zkušenost? Ostatní FTA jedou.
uživatel
Walt66
31.05.2008, 10:05.32

RE: - přestal načítat české televize.

nezobrazují to znamená: nenaladíš nebo nemáš obraz??
1 zadej ručně a vyhledej
2 karta je OK?
uživatel
poky1
31.05.2008, 10:09.23

přestal načítat české televize.

Vůbec se mi po vyhledání nenečtou do seznamu nalezených programů. Mám podezření, že si syn hrál někde s nastavením, ale to nezjistím . . . Kartu nevím jak prověřit, nenám druhý přístroj.
uživatel
Walt66
31.05.2008, 10:10.53

RE: - přestal načítat české televize.

pokud je vůbec nenaskenuješ, není to záležitost přístupové karty, zkus to ručně, nahoře jsou přehledy tam si najdeš vše podstatné
uživatel
poky1
31.05.2008, 10:15.18

RE: - přestal načítat české televize.

ja jsem musel dat tovarni nastaveni a potom znovu naladit satelity a automat.hledani a potom uz mi je nacetlo cely CS link..ja jsem ale musel s motorem
uživatel
kos
31.05.2008, 10:35.31

RE: - přestal načítat české televize.

menší softwarová nestabilita. na zahraničních fórech se taky občas objeví podobná stížnost na ty "ventyče".
uživatel
moonword
31.05.2008, 11:15.12

Zatím díky, jdu laborovat.

Zatím díky, jdu laborovat. Výsledek sdělím. :bomb:
uživatel
Walt66
31.05.2008, 11:57.11

RE: - přestal načítat české televize.

A nemáš nastavené v nastaveniach iba skenovanie FTA programov?
uživatel
Crescenzio
31.05.2008, 11:57.27

DW SCI 2100 E a DW SCI 2100

mám dotaz jestli někdo ví jaký je rozdíl mezi těmito příjmači?
uživatel
t09
31.05.2008, 12:31.14

přestal načítat české televize.

podivej se na nastaveni lnb uni kmitocet atd
uživatel
tesla
31.05.2008, 16:42.16

přestal načítat české televize.

Takže nastavení LNB. motoru, signál S 92%, Q 90% na frekvenci 12 525, 23,5E, pro CS link, uvedení do továrního nastavení, originální firmware znovu natžen, CS link nemůžu stále zachytitit. :fuming:
uživatel
Walt66
31.05.2008, 16:47.16

RE: - přestal načítat české televize.

kde bereš jistotu,že je ten signál z 23.5?,co ti jde za stanice?
uživatel
pierrepetr
31.05.2008, 16:48.45

RE: - přestal načítat české televize.

jsem na icq cekam.
uživatel
anton
01.06.2008, 13:41.34

přestal načítat české televize. Vyřešeno

Díky všem , kteří mne nakopli. Satelit sice ukazoval že načítá 23.5E, ale ve skutečnosti byl motor na 13.0E. Díky všem, kteří mi věnovali svůj čas. R^
uživatel
Walt66