| 31.05.2008, 10:03.06 | |
- přestal načítat české televize.Mám přijímač VANTAGE HD 6000S. Vymazal jsem všechny předvoby a načetl jsem programy ASTRY 23,5E a nezobrazují se mi programy CS linku. Máte s tímto někdo zkušenost? Ostatní FTA jedou. |
![]() Walt66 |
| 31.05.2008, 10:05.32 | |
RE: - přestal načítat české televize.nezobrazují to znamená: nenaladíš nebo nemáš obraz??1 zadej ručně a vyhledej 2 karta je OK? |
![]() poky1 |
| 31.05.2008, 10:09.23 | |
přestal načítat české televize.Vůbec se mi po vyhledání nenečtou do seznamu nalezených programů. Mám podezření, že si syn hrál někde s nastavením, ale to nezjistím . . . Kartu nevím jak prověřit, nenám druhý přístroj. |
![]() Walt66 |
| 31.05.2008, 10:10.53 | |
RE: - přestal načítat české televize.pokud je vůbec nenaskenuješ, není to záležitost přístupové karty, zkus to ručně, nahoře jsou přehledy tam si najdeš vše podstatné |
![]() poky1 |
| 31.05.2008, 10:15.18 | |
RE: - přestal načítat české televize.ja jsem musel dat tovarni nastaveni a potom znovu naladit satelity a automat.hledani a potom uz mi je nacetlo cely CS link..ja jsem ale musel s motorem |
![]() kos |
| 31.05.2008, 10:35.31 | |
RE: - přestal načítat české televize.menší softwarová nestabilita. na zahraničních fórech se taky občas objeví podobná stížnost na ty "ventyče". |
![]() moonword |
| 31.05.2008, 11:15.12 | |
Zatím díky, jdu laborovat.Zatím díky, jdu laborovat. Výsledek sdělím. :bomb: |
![]() Walt66 |
| 31.05.2008, 11:57.11 | |
RE: - přestal načítat české televize.A nemáš nastavené v nastaveniach iba skenovanie FTA programov? |
![]() Crescenzio |
| 31.05.2008, 11:57.27 | |
DW SCI 2100 E a DW SCI 2100mám dotaz jestli někdo ví jaký je rozdíl mezi těmito příjmači? |
![]() t09 |
| 31.05.2008, 12:31.14 | |
přestal načítat české televize.podivej se na nastaveni lnb uni kmitocet atd |
![]() tesla |
| 31.05.2008, 16:42.16 | |
přestal načítat české televize.Takže nastavení LNB. motoru, signál S 92%, Q 90% na frekvenci 12 525, 23,5E, pro CS link, uvedení do továrního nastavení, originální firmware znovu natžen, CS link nemůžu stále zachytitit. :fuming: |
![]() Walt66 |
| 31.05.2008, 16:47.16 | |
RE: - přestal načítat české televize.kde bereš jistotu,že je ten signál z 23.5?,co ti jde za stanice? |
![]() pierrepetr |
| 31.05.2008, 16:48.45 | |
RE: - přestal načítat české televize.jsem na icq cekam. |
![]() anton |
| 01.06.2008, 13:41.34 | |
přestal načítat české televize. VyřešenoDíky všem , kteří mne nakopli. Satelit sice ukazoval že načítá 23.5E, ale ve skutečnosti byl motor na 13.0E. Díky všem, kteří mi věnovali svůj čas. R^ |
![]() Walt66 |