Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
31.05.2008, 09:48.26

Ostrava DVBT

Bydlím v Karviné a DVBT chytám od března v celkem dobré kvalitě, ale teď když je hodně jasno tak mi trochu vypadává. Mám anténu směrovanou na Hošťálkovice. Včera jsem naladil kanál 54 který vysílá Óčko, Primu a Z1 z Hošťálkovic a jede to OK. Včera mně k tomu jely i ostatní programy z kanálu 39 ale dnes ty z 39 nejdou vůbec (Nova, Čt...)
Je chyba u mne?
uživatel
Zdeněk
31.05.2008, 11:16.03

ANO,vše jede

Vše jede
uživatel
tomas123
31.05.2008, 11:20.11

Příjem DVTB

Hoši bydlím v Ostravě Zábřehu Jičínská t.j.-Výškovice co je třeba za anténu abych to naladil mám OPTICUM 4100TSCx díky za radu
uživatel
sono
31.05.2008, 14:52.40

RE: Ostrava DVBT

Ja jsem na tech fifejdach a taky to je asi na Hostalkove ,ale nejde to naladit ani za boha :laughing: :laughing:
uživatel
kos
31.05.2008, 15:02.37

RE: Ostrava DVBT

K39 (1, 2, 4, 24, Nova + rádia ČRo) má 10kW a jde z Hladnova
K54 (Óčko, Prima, Z1) má 5kW a jde z Hošťálkovic

Jelikož jste místní, musíte si podle toho natočit antény, já to mám do Ostravy cca 40km vzdušnou čarou, tak mi stačí jediná anténa, ale předzesilovač na k54 je v mém případě už bohužel potřebný.
uživatel
D2MAC