| 31.05.2008, 09:48.26 | |
Ostrava DVBTBydlím v Karviné a DVBT chytám od března v celkem dobré kvalitě, ale teď když je hodně jasno tak mi trochu vypadává. Mám anténu směrovanou na Hošťálkovice. Včera jsem naladil kanál 54 který vysílá Óčko, Primu a Z1 z Hošťálkovic a jede to OK. Včera mně k tomu jely i ostatní programy z kanálu 39 ale dnes ty z 39 nejdou vůbec (Nova, Čt...)Je chyba u mne? |
![]() Zdeněk |
| 31.05.2008, 11:16.03 | |
ANO,vše jedeVše jede |
![]() tomas123 |
| 31.05.2008, 11:20.11 | |
Příjem DVTBHoši bydlím v Ostravě Zábřehu Jičínská t.j.-Výškovice co je třeba za anténu abych to naladil mám OPTICUM 4100TSCx díky za radu |
![]() sono |
| 31.05.2008, 14:52.40 | |
RE: Ostrava DVBTJa jsem na tech fifejdach a taky to je asi na Hostalkove ,ale nejde to naladit ani za boha :laughing: :laughing: |
![]() kos |
| 31.05.2008, 15:02.37 | |
RE: Ostrava DVBTK39 (1, 2, 4, 24, Nova + rádia ČRo) má 10kW a jde z HladnovaK54 (Óčko, Prima, Z1) má 5kW a jde z Hošťálkovic Jelikož jste místní, musíte si podle toho natočit antény, já to mám do Ostravy cca 40km vzdušnou čarou, tak mi stačí jediná anténa, ale předzesilovač na k54 je v mém případě už bohužel potřebný. |
![]() D2MAC |