| 31.05.2008, 09:15.22 | |
Prima TV na CSlinku uz v 16:9Konecne uz vali Auotsalon v 16:9,tak ja ma sirokouhle vysilani vypadat. |
![]() FAB5 |
| 31.05.2008, 12:12.41 | |
RE: Prima TV na CSlinku uz v 16:9Autosalon už byl v 16:9 i dříve ! |
![]() Tondach |
| 31.05.2008, 16:46.19 | |
RE: Prima TV na CSlinku uz v 16:9Samozrejme ze byl,ale ne s identifikaci 16:9,v analogu byl dnes autosalon s letterbox (s cernymi pruhy). |
![]() FAB5 |