Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
31.05.2008, 09:15.22

Prima TV na CSlinku uz v 16:9

Konecne uz vali Auotsalon v 16:9,tak ja ma sirokouhle vysilani vypadat.
uživatel
FAB5
31.05.2008, 12:12.41

RE: Prima TV na CSlinku uz v 16:9

Autosalon už byl v 16:9 i dříve !
uživatel
Tondach
31.05.2008, 16:46.19

RE: Prima TV na CSlinku uz v 16:9

Samozrejme ze byl,ale ne s identifikaci 16:9,v analogu byl dnes autosalon s letterbox (s cernymi pruhy).
uživatel
FAB5