Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
31.05.2008, 09:00.32

Opensat pre Tomik535

Tomik535 ďakujem za odpoveď.Neviem či tam niekto už nezmenil SW alebo H/W,lebo na nič nereaguje800,810,820 vždy vypíse
OK Connecting ,Eror Download ,Pleasse,check target Model!TERAZ JE TAM Ver.SW 0F20V1060 ,H/W 5500C čo tam máš ty v MENU info.systému
TERAZ JE TAM Ver.SW 0F20V1060 ,H/W 5500C s 3.5.2007
Mal som stejný stroj ktorý bol úplne nový ten som urobil bez problému.Dal som tam SW z 10.01.2008...x7000ci zo stránky opensat.info....moje Skype: igorko519921....mail: optidud@stonline.sk

z prvého Opensatu som si vedel Setting stiahnuť STB manager ver.1.00 u tohoto mi nefunguje.Preto sa mi zdá že tam niekto urobil zmenu H/W.Neviem tiež ako dať setting naspeť aby som nemusel všetko skenovať odznova.Zdravim Igor
Autor: Igor
uživatel
Igor