| 31.05.2008, 08:03.01 | |
Karty a K.P.Chtěl bych se zeptat když na sebe zaregistruji dvě karty u t-t nebo jednu u t-t a druhou u gitalu jesli my nezdvojnásobí konsesionářské poplatky atd? děkuji vám za odpovědi |
![]() killors |
| 31.05.2008, 08:07.32 | |
RE: Karty a K.P.NePopisy chyb: (#1) : Pole Text může mít min. 3, max. 2500 znaků. :) |
![]() bublajs |
| 31.05.2008, 09:28.41 | |
RE: Karty a K.P.Koncesionářské poplatky se platí za "vlastnění televize" a ne za "vlastnění karty". |
![]() tukan |
| 31.05.2008, 12:45.46 | |
RE: Karty a K.P.Môžeš ich mať aj desať problémy s tým nikomu nerobia.S koncesiou,ako píše aj tukan to nemá už nič spoločné.Veď pri elektronickej registrácii pri všetkých troch poskytovateľov neplatenej služby koncesia je nepovinný údaj. |
![]() letas |
| 31.05.2008, 15:43.45 | |
RE: Karty a K.P.děkuji vám moc odpovědi ja totiž chci jednu kartu dát na chatu |
![]() killors |