Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
31.05.2008, 08:03.01

Karty a K.P.

Chtěl bych se zeptat když na sebe zaregistruji dvě karty u t-t nebo jednu u t-t a druhou u gitalu jesli my nezdvojnásobí konsesionářské poplatky atd? děkuji vám za odpovědi
uživatel
killors
31.05.2008, 08:07.32

RE: Karty a K.P.

Ne

Popisy chyb:
(#1) : Pole Text může mít min. 3, max. 2500 znaků. :)
uživatel
bublajs
31.05.2008, 09:28.41

RE: Karty a K.P.

Koncesionářské poplatky se platí za "vlastnění televize" a ne za "vlastnění karty".
uživatel
tukan
31.05.2008, 12:45.46

RE: Karty a K.P.

Môžeš ich mať aj desať problémy s tým nikomu nerobia.S koncesiou,ako píše aj tukan to nemá už nič spoločné.Veď pri elektronickej registrácii pri všetkých troch poskytovateľov neplatenej služby koncesia je nepovinný údaj.
uživatel
letas
31.05.2008, 15:43.45

RE: Karty a K.P.

děkuji vám moc odpovědi ja totiž chci jednu kartu dát na chatu
uživatel
killors