| 31.05.2008, 12:57.45 | |
ILLusion M6Chcem všetkých upozorniť na satelitný prijímač ILLUSION M6. Moja skúsenosť- mrzne, reštartuje sa, sám sa zapne, vypne. Je to nepodarený model, kúpil som ho a po reklamácii mi radšej ponúkli FERGUSON FX-6600. |
![]() Pico |
| 31.05.2008, 13:11.21 | |
RE: ILLusion M6nielen m6 ale aj ostatne tipy su smejdy |
![]() rudo281 |
| 31.05.2008, 14:12.28 | |
RE: ILLusion M6vsak uz jsempresel na Vantage 7100...mam sice jeste problemy ,ale ucim se ......maka dobre :) R^ |
![]() kos |
| 31.05.2008, 16:44.07 | |
RE:rudo281Poznam vela ludi,ktori si ho nevedia vynachvalit.Kazdy chvali svojho kona. |
![]() ucholator |
| 31.05.2008, 18:18.21 | |
reeeeNo je to moj prvy prijimac M5 combo a ziaden problem, raz za mesiac sa resetne ale to ma netusi . Inak absolutna spokojnost, mozno zalezi aky FW tam nas nahraty resp. soft . |
![]() ludo_z |
| 31.05.2008, 18:38.12 | |
Ilusion M5Mám taky M5 Combo 3 roky a ještě jsem neměl problém plná spokojenost-samozřejmě pokud tam budeš tlačit klíče třeba Cyfry + tak se ti to bude restartovat :))) :))) :))) |
![]() donkarlos |
| 31.05.2008, 19:36.26 | |
humax cr-foxProsim vas existuje nan daky neoficialny soft kde by isli Premiere proste Nagra dakujem |
![]() Format |
| 31.05.2008, 21:02.18 | |
for Picobohuzial si mal si smolu, mal si z prvych kusov vyrobenych este v Polsku, kde bola vyrobna vada, ktora sa potom odstranovala,takze bohuzial bol si prvy a mal si smolu, to mas ako s nevydarenym kusom niecoho..., ono neni to nevydareny model uz momentalne, kde sa uz odstranila vyr. vada, len na objasnenie aj ked sa este niekde objavi, je to vyriesene sw 6.05f |
![]() reavis |