Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
31.05.2008, 12:57.45

ILLusion M6

Chcem všetkých upozorniť na satelitný prijímač ILLUSION M6. Moja skúsenosť- mrzne, reštartuje sa, sám sa zapne, vypne. Je to nepodarený model, kúpil som ho a po reklamácii mi radšej ponúkli FERGUSON FX-6600.
uživatel
Pico
31.05.2008, 13:11.21

RE: ILLusion M6

nielen m6 ale aj ostatne tipy su smejdy
uživatel
rudo281
31.05.2008, 14:12.28

RE: ILLusion M6

vsak uz jsempresel na Vantage 7100...mam sice jeste problemy ,ale ucim se ......maka dobre :) R^
uživatel
kos
31.05.2008, 16:44.07

RE:rudo281

Poznam vela ludi,ktori si ho nevedia vynachvalit.Kazdy chvali svojho kona.
uživatel
ucholator
31.05.2008, 18:18.21

reeee

No je to moj prvy prijimac M5 combo a ziaden problem, raz za mesiac sa resetne ale to ma netusi . Inak absolutna spokojnost, mozno zalezi aky FW tam nas nahraty resp. soft .
uživatel
ludo_z
31.05.2008, 18:38.12

Ilusion M5

Mám taky M5 Combo 3 roky a ještě jsem neměl problém plná spokojenost-samozřejmě pokud tam budeš tlačit klíče třeba Cyfry + tak se ti to bude restartovat :))) :))) :)))
uživatel
donkarlos
31.05.2008, 19:36.26

humax cr-fox

Prosim vas existuje nan daky neoficialny soft kde by isli Premiere proste Nagra dakujem
uživatel
Format
31.05.2008, 21:02.18

for Pico

bohuzial si mal si smolu, mal si z prvych kusov vyrobenych este v Polsku, kde bola vyrobna vada, ktora sa potom odstranovala,takze bohuzial bol si prvy a mal si smolu, to mas ako s nevydarenym kusom niecoho..., ono neni to nevydareny model uz momentalne, kde sa uz odstranila vyr. vada, len na objasnenie aj ked sa este niekde objavi, je to vyriesene sw 6.05f
uživatel
reavis