| 31.05.2008, 13:09.51 | |
Ferguson 8800HD a problem HBOMám problém.Používám kartu Gital s předplaceným HBO.Po změně transpordéru HBO mi na staré frekvenci běží-na nové ne!Při použití ofic FW 1.0.7.2A běží vše v pořádku.Při použití E*U FW 1.0.7.2f běží jen na staré a novou neotevře.Tuším problém v klíčích....Umí někdo poradit?Díky |
![]() Pabo |
| 31.05.2008, 14:33.00 | |
re:Ferguson 8800HD a problem HBOmenu-tovární nastavení-nemačkej OK ale na DO 1,2,3,4, Cryptoworks a smaž providera 0D03 i když je to nouzovka, protože Gital používá tuším 0D0F a to v klíčích vůbec není, zkontroluj PIDy, měly by být stejné, alternatiní sot začíná vždy 11. Karty Gital fungují ve fergusonu HF8800 na jakýkoliv soft dobře na kartách TT od softu 7 a výše vůbec,doporučuji soft 11.06.F3fix jde tam vše v au a obraz v SD je top |
![]() Babui |
| 31.05.2008, 15:18.36 | |
RE: Ferguson 8800HD a problem HBODík, jdu to testnout-ještě dotaz: jde nějakým softíkem vyčistit a smazat všechny staré klíče a nastavení?Hodil jsem tam stařičký 1.0.4f a objevilo se mi nastavení kanálů z té doby...a zápis na kartě rok starý... |
![]() Pabo |
| 31.05.2008, 15:31.39 | |
re:Ferguson 8800HD a problem HBOtak s kartou by to rozhodně nemělo mít nic společného...Ano existuje czyscik-tím to vymažeš, doporučuji tovární nastanení po každém softu nahraném, pak setting popř. keys... malé upozornění : fergusony řady HDTV jsou velmi citlivé na kabel RS232, proto důrazně upozorŇuji, že tento kabel se k recieveru dává, ale i do PC vždy při vypnutém stavu!!! předejdeš tak neustálému resetování nebo odpálení základních desek a pod. |
![]() Babui |
| 31.05.2008, 15:44.15 | |
RE: Ferguson 8800HD a problem HBONo i 1.7.2F mi jede bezvadně-jde tam i ORF HD i EUROSPORT HD |
![]() Pabo |
| 31.05.2008, 15:57.44 | |
RE: Ferguson 8800HD a problem HBO11.07.2F v pořádku a co HBO už jsi to vyřešil? |
![]() Babui |
| 31.05.2008, 16:15.24 | |
RE: Ferguson 8800HD a problem HBOTeď jsem všechno vyčistil, natáhl 1.7.2.A a vše ok.Obě HBO jedou.Teď natahuju 1.7.2F a uvidím....HBO z nového transporderu nejde.... :fuming: |
![]() Pabo |
| 31.05.2008, 16:22.43 | |
RE: Ferguson 8800HD a problem HBOVymyzal jsem všechny 0D03...co jsou vlastně PIDy?teď nevím... |
![]() Pabo |
| 31.05.2008, 16:24.00 | |
RE: Ferguson 8800HD a problem HBOA teĎ mi nejde nic z Gitalky... |
![]() Pabo |
| 31.05.2008, 16:24.03 | |
HF-8800HD-11.06.6F3_20080404_LAKI-DVHKhttp://laki.dvhk.pl/download/files/pliki.php |
![]() Babui |
| 31.05.2008, 16:28.04 | |
RE: Ferguson 8800HD a problem HBOJo už se to natahlo ale to nový HBO ne a ne... |
![]() Pabo |
| 31.05.2008, 16:46.02 | |
RE: Ferguson 8800HD a problem HBOnemohu to posoudit, mám sice naskenovanou novou frekvenci HBO, ale nejsem jejím předplatitelem...čekám na HBO HD :-( |
![]() Babui |
| 01.06.2008, 13:26.43 | |
RE: Ferguson 8800HD a problem HBOTak jsem to zprovoznil R^ Postup:vymazání-czyscik,nové fw:soft 11.06.F3fix,tovární nastavení a vše znovu naladit.Obě HBO jedou v pohodě....uffffff :))) |
![]() Pabo |
| 01.06.2008, 13:27.37 | |
RE: Ferguson 8800HD a problem HBOJo ještě dík to Babui R^ |
![]() Pabo |