Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
31.05.2008, 13:48.59

Digit mf4-s

Dobrý den vlastním Digit mf4-s již třetím rokem mám ho jako záložní příjmač po delší době jsem ho zapnul a nic na displeji se objeví LOAD a to je vše má někdo podobnou zkušenost.Dá se něco s tím dělat.
uživatel
romik5
31.05.2008, 15:22.14

RE:Digit mf4-s

Není to informace o novém softu? Ale jistý si nejsem,většinou tam bývá satl nebo tak něco.Do menu se asi nedostaneš že?
uživatel
BIDLO
31.05.2008, 17:37.37

RE:Digit mf4-s

Bohužel ne modrá obrazovka
uživatel
romik5
31.05.2008, 22:49.42

RE:Digit mf4-s

No vypadá to,že návštěvě servisu se nevyhneš.to vypadá jako kdyby se ti nepovedl stáhnout nový software.
uživatel
BIDLO