| 31.05.2008, 14:34.12 | |
nekonečné MULTI zdarma na TT kartáchu mě to v tuhle chvíli běží už dva a půl měsíce a zápisy jsem zjistil že mám až do začátku srpna (jestli do tý doby nepřijdou další). neplatil jsem pochopitelně nikdy nic navíc. jak je to možný? to v tom mají pěknej bordel, takhle se zbytečně okrádat. s tím nemám u UPC ani Digi zkušenosti že by se jim tohle stávalo. |
![]() moonword |
| 31.05.2008, 14:44.48 | |
RE: nekonečné MULTI zdarma na TT kartáchmoonword:Asi im to velmi nejde na odbyt,tak tomu takto robia reklamu :laughing: |
![]() Blooddog |
| 31.05.2008, 14:52.24 | |
RE: nekonečné MULTI zdarma na TT kartácha když jsem včera na jejich webu zadal číslo karty abych si prohlídnul co je tam aktivovaný, tak jsem zjistil po pravdě že mám jenom základní neplacený programy. ale jaksi to co vidím v televizi tomu vůbec neodpovídá? :laughing: |
![]() moonword |
| 31.05.2008, 15:13.57 | |
RE: nekonečné MULTI zdarma na TT kartáchOpravdu se Vám divím,budte rádi dokud to fičí ,nevím proč se s tím zbytečně chválit a provokovat. |
![]() RTVSAT |
| 31.05.2008, 15:16.22 | |
RE: nekonečné MULTI zdarma na TT kartáchjestli je to dárek že jim dělám občas reklamu tak bych je chtěl požádat touto cestou jestli by mi nemohli poslat příště taky HBO. docela bych to uvítal. ale jsem rád i za toto. koupím si nějakou hru na playstation za ty ušetřené peníze. |
![]() moonword |
| 31.05.2008, 15:16.31 | |
RE:nekonečné MULTI zdarma na TT kartáchmoonword:nejsi sám.má známá s tím přišla taky.Zápisy má do 4.8.Kartu má třetí měsíc.Je ale fakt,že ty zápisy se můžou ze dne na den změnit,takže uvidíme. |
![]() BIDLO |
| 31.05.2008, 15:18.27 | |
@BIDLOpřesně. já taky do 4.8. |
![]() moonword |
| 31.05.2008, 15:39.50 | |
RE: nekonečné MULTI zdarma na TT kartáchmě zase běží už druhý rok CS Film úplně zadara :))) |
![]() Jurin |
| 31.05.2008, 18:28.39 | |
RE: nekonečné MULTI zdarma na TT kartáchmě na kartě TaT České tv běží nova,nova cinema ,prima stv joj bez předplacení |
![]() Modřina |
| 31.05.2008, 19:36.01 | |
RE: nekonečné MULTI zdarma na TT kartáchNiektorým českým spoluobčanom tiež beží multi balík,ktorý im omylom objednali dvojičky zo Slovenska.Tí si poriadne nepozrú na čísla kariet,ktorá je ich a ktorá na českého občana a ten sa teraz čuduje,že mu ide zadara multi na skylink.Zo svojho okolia poznám zopár takýchto prípadov,keď to aj reklamovali u Skylinku a až po dôkladnom prezreni zaplateného šeku sa zistilo,že bolo zaplatené českému občanovi. |
![]() letas |
| 31.05.2008, 21:16.32 | |
zadaraNapiste sem cisla svojich karticiek a uvidite ako dlho vam to este pojde :) |
![]() bobrik |