Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
31.05.2008, 14:55.02

Vantage a klice

Ahojky ,nevim jestli ,po zadani tovarniho nastaveni musim koupit nove klice nebo je tady nejaky automat (sezame otevri se)
uživatel
kos
31.05.2008, 15:00.44

vantage

ten sezam otvor sa najdes v najnovsom sw na prislusnych adresach
uživatel
lubo540
31.05.2008, 15:18.02

RE: Vantage a klice

preve jsem to kontroloval a jsou tam aktualni..Diky :)
uživatel
kos
31.05.2008, 15:52.30

vantage

No az tak aktualne to neni...mne napr chyba JSC sport +,2..key su zname len ich neni kam napisat
uživatel
lubo540
31.05.2008, 15:57.11

RE: Vantage a klice

no tak mne treba zajimaji jen 3 pozice na satu tak nemam moc velky prehled (23-19-13) na 1w jsem se nemohl dostat motorem tak zatim jem bez D....v :)))
uživatel
kos
31.05.2008, 18:02.54

lubo540

pošli mi sv;j SKYPE
uživatel
misut
31.05.2008, 19:15.20

misut

skype nepouzivam,icq 403 579 622
uživatel
lubo540
31.05.2008, 21:14.39

lubo540

smůla,chtěl jsem ti pomoci Rv :laughing:
uživatel
misut
31.05.2008, 22:01.12

misut

napis mail loboťč@post.sk
uživatel
lubo540
31.05.2008, 22:13.45

misut

uz mam aj skype lobo5429 a ten mail ma byt spravne lobo54@post.sk
uživatel
lubo540