| 31.05.2008, 14:55.02 | |
Vantage a kliceAhojky ,nevim jestli ,po zadani tovarniho nastaveni musim koupit nove klice nebo je tady nejaky automat (sezame otevri se) |
![]() kos |
| 31.05.2008, 15:00.44 | |
vantageten sezam otvor sa najdes v najnovsom sw na prislusnych adresach |
![]() lubo540 |
| 31.05.2008, 15:18.02 | |
RE: Vantage a klicepreve jsem to kontroloval a jsou tam aktualni..Diky :) |
![]() kos |
| 31.05.2008, 15:52.30 | |
vantageNo az tak aktualne to neni...mne napr chyba JSC sport +,2..key su zname len ich neni kam napisat |
![]() lubo540 |
| 31.05.2008, 15:57.11 | |
RE: Vantage a kliceno tak mne treba zajimaji jen 3 pozice na satu tak nemam moc velky prehled (23-19-13) na 1w jsem se nemohl dostat motorem tak zatim jem bez D....v :))) |
![]() kos |
| 31.05.2008, 18:02.54 | |
lubo540pošli mi sv;j SKYPE |
![]() misut |
| 31.05.2008, 19:15.20 | |
misutskype nepouzivam,icq 403 579 622 |
![]() lubo540 |
| 31.05.2008, 21:14.39 | |
lubo540smůla,chtěl jsem ti pomoci Rv :laughing: |
![]() misut |
| 31.05.2008, 22:01.12 | |
misutnapis mail loboťč@post.sk |
![]() lubo540 |
| 31.05.2008, 22:13.45 | |
misutuz mam aj skype lobo5429 a ten mail ma byt spravne lobo54@post.sk |
![]() lubo540 |