| 31.05.2008, 15:19.09 | |
hewitt-ferrerna eurosportu přerušili tenis z francie..komu to chybí,tak může na thoru 1´W 12606/V koukat na RTS 2.. |
![]() djaligator |
| 31.05.2008, 15:58.39 | |
RE: hewitt-ferrerna thoru 1´W?????? :lookaround: |
![]() kos |
| 31.05.2008, 17:53.36 | |
RE: hewitt-ferrerprotoze ja na tom Vantage mam Thor-0.8,ale pod 1W mam Intelsat10-02 tak proto ten udiv :-/ |
![]() kos |