Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
31.05.2008, 15:19.09

hewitt-ferrer

na eurosportu přerušili tenis z francie..komu to chybí,tak může na thoru 1´W 12606/V koukat na RTS 2..
uživatel
djaligator
31.05.2008, 15:58.39

RE: hewitt-ferrer

na thoru 1´W?????? :lookaround:
uživatel
kos
31.05.2008, 17:53.36

RE: hewitt-ferrer

protoze ja na tom Vantage mam Thor-0.8,ale pod 1W mam Intelsat10-02 tak proto ten udiv :-/
uživatel
kos