| 31.05.2008, 16:08.24 | |
Illusion M5Potrebujem poradiť. Včera som sa vrátil z práce a príjímač tma. Po vypnutí a zapnutí do siete chvíľu blikalo On a tma. Je možné s tým niečo skúsiť alebo len servis. |
![]() palas |
| 31.05.2008, 20:54.51 | |
RE: Illusion M5len servis, nebootuje zdroj |
![]() reavis |