| 31.05.2008, 16:19.33 | |
ITV1 momentálně FTA na dobře přijímatelné Astře2B12402/V 27500 2/3(ITVi STREAM 3) momentálně tam běží Karate Kid (to znamená program z ITV1) já jsem si myslel že je tam vždycky ta dělená obrazovka a nic zajímavýho tam k vidění není. podrobný data zde: http://en.kingofsat.net/tp.php?tp=522 |
![]() moonword |
| 31.05.2008, 16:48.26 | |
RE: ITV1 momentálně FTA na dobře přijímatelné...přehled programů je na:http://www.itv.com/Listings/ taky ITV HD na 11426/H už se evidentně připravuje na euro a tradiční promo londýna vystřídala nekonečná smyčka se zábavným pořadem Dickinsons Real Deal (aukční show). |
![]() moonword |
| 31.05.2008, 16:56.20 | |
dobry tipnaozaj to funguje akurat kukam carate kid.som zvedavy dokedy to vydrzi |
![]() melod |
| 31.05.2008, 17:30.32 | |
RE: ITV1 momentálně FTA na dobře přijímatelné...těžko říct. něco tam určitě měněj. protože jsem si všimnul že když jsem tuhle frekvenci před pár dny skenoval, tak se mi ta předvolba uložila jako "ITVi STREAM 3/36" a s ní některý další. teď se načte pod názvem "12199" a k tomu už nic jinýho. |
![]() moonword |
| 31.05.2008, 18:15.16 | |
RE: ITV1 momentálně FTA na dobře přijímatelné...Dík, je to pěkný! Kdyby to vydrželo a bylo takových kanálů víc. |
![]() knawi |
| 31.05.2008, 18:22.06 | |
RE: ITV1 momentálně FTA na dobře přijímatelné...Prominte přátelé to nato jen tak koukáte a nerozumíte? :))) :laughing: Nic ve zlim. :O |
![]() koax |
| 31.05.2008, 18:23.13 | |
RE: ITV1 momentálně FTA na dobře přijímatelné...no je to opravdu zajímavý. angličani už na fóru spekulujou jak dlouho to vydrží. nikdo neví pochopitelněwww.Digitalspy.co.uk/forums/showthread.php?p=24112733 |
![]() moonword |
| 31.05.2008, 18:26.04 | |
@koaxale my tomu rozumíme moc dobře ;) |
![]() moonword |
| 31.05.2008, 18:50.55 | |
@koaxNič v zlom ale to že Ty neovladaš anglický jazyk neznamená že ho neovláda nikto.Učím sa anglinu od prvej triedy v škole , teraz to je jedenasty rok.A nemam problem s pochopenim |
![]() melod |
| 31.05.2008, 19:34.01 | |
RE: ITV1 momentálně FTA na dobře přijímatelné...Bohužel se u nás na škole vyučovala svého času pouze Ruština. Pokud rozumíte ANGL. tak jo. ;) |
![]() koax |
| 31.05.2008, 21:38.47 | |
RE: ITV1 momentálně FTA na dobře přijímatelné...Britains Got Talent :laughing: to bylo něco. ty čtyři houslistky se mi líbily. doufám že vyhrajou. |
![]() moonword |
| 01.06.2008, 14:52.10 | |
RE: ITV1 momentálně FTA na dobře přijímatelné...jak velká parabola je na ITV HD pořeba |
![]() 1801 |
| 01.06.2008, 16:29.49 | |
RE: ITV1 momentálně FTA na dobře přijímatelné...70 cm (to nevysílá na Astře 2D) |
![]() moonword |