| 31.05.2008, 18:36.14 | |
54K OstravaJede už někomu ohlašované nové pozemní DVB v Ostravě ? |
![]() Ivo SS2 |
| 31.05.2008, 18:56.01 | |
Ano, jdelokalita Klimkovice OK. Prima,Óčko,Z1 |
![]() Zorbas |
| 31.05.2008, 19:15.29 | |
RadvaniceRadvanice OK :))) :))) :))) |
![]() donkarlos |
| 31.05.2008, 19:39.00 | |
PetřvaldPetřvald nad Radvanicemi SUPER!!! :laughing: Rv :laughing: |
![]() misut |
| 31.05.2008, 19:39.45 | |
rerereSuoer s R^ R^ ///chby v kliknutí Rv // |
![]() misut |
| 31.05.2008, 19:47.19 | |
RE: 54K OstravaFrenštát OK (dvoje kopce v cestě), a kdo dá víc? :)))Ale ještěže bydlím výš, než vršek celého slavného hošťálkovického vysílače, jinak bych tu při těch 5kW chytil akorát tak kulový guvno. :))) |
![]() D2MAC |
| 31.05.2008, 19:56.30 | |
RE: 54K OstravaOpava OK |
![]() dak |
| 31.05.2008, 20:00.14 | |
DBBT Ostrava 54KNezkoušel to už náhodou někdo v Třici a okolí.Díky. :lookaround: |
![]() RTVSAT |
| 31.05.2008, 20:26.58 | |
RE: 54K OstravaFifejdy u Pivovaru stale Rv |
![]() kos |
| 31.05.2008, 20:43.14 | |
RE: 54K OstravaPaskov nic Rv |
![]() Ivo SS2 |
| 31.05.2008, 21:06.22 | |
RE: 54K OstravaTěrlicko hrubý signál 100%, jemný kolísá 97-100% Prima, Óčko, Z1 :))) |
![]() honza1 |
| 01.06.2008, 05:13.48 | |
AntényPokud to nechytáte na Fifkách nebo v Paskově,tak je problém asi u Vás. |
![]() tomas123 |
| 01.06.2008, 08:47.16 | |
RE: 54K OstravaŠtěpánkovice OK |
![]() markriz |