| 31.05.2008, 18:27.22 | |
Setting pro Yumatu MX700/OPTICUM MX800Dobry den,prosim o radu, kde bych mohl sosnout aktualni setting programu, nez to rozslapu a vyhodim z okna. Popripade zda jde nejak zkonvertovat treba setting z Dreama. Jde mi hlavne o nemecke porady. Dekuji |
![]() podvodnik |
| 31.05.2008, 18:34.34 | |
RE: Setting pro Yumatu MX700/OPTICUM MX800mrkni na satpodpora.sk tam jsem něco takovýho viděl :O |
![]() Karlos1 |
| 31.05.2008, 22:27.48 | |
RE: Setting pro Yumatu MX700/OPTICUM MX800http://www.spaceball.phorum.cz/phpBB3/viewtopic.php?f=43&t=53 |
![]() Xon |
| 31.05.2008, 22:28.44 | |
RE: Setting pro Yumatu MX700/OPTICUM MX800odstranit mezery |
![]() Xon |
| 01.06.2008, 10:03.23 | |
RE: Setting pro Yumatu MX700/OPTICUM MX800uvedene odkazy bohuzel settingy obsahuji jen od jednoho cloveka a jsou zamereny na Digi a upc, ostatnim stanicim se moc nevenuje, skodaDekuji |
![]() podvodnik |
| 01.06.2008, 21:49.59 | |
podvodnikups asi si ich aj loadoval lebo dnes som to tam nahraval a ja tam to čo si potreboval tam mám asi možno ťa treba aj poobuvať lebo si asi nevdačný človek a dosť mantavýýýý |
![]() hujer23 |