| 31.05.2008, 18:23.04 | |
DVB-T Olomouc.Mate nekdo zkusenost s DVB-T v Olomouci? Jede tam vubec něco? Beat. |
![]() beat |
| 31.05.2008, 20:01.26 | |
DVB-T Olomouc= bohužel nikde nic... |
![]() dvb.cz |
| 31.05.2008, 22:12.20 | |
RE:DVB-T OlomoucBohužel mrtvo.A při tom rozjet to na Radíkově který mám jen přes pole by nebyl vůbec žádný problém.Stačilo by použít málo využívaný K33 ČT1 a je pokryto celé olomoucko.V současnosti si myslím že se dá něco chytit snad leda na Pohořanech. |
![]() BIDLO |