Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
31.05.2008, 18:23.04

DVB-T Olomouc.

Mate nekdo zkusenost s DVB-T v Olomouci? Jede tam vubec něco? Beat.
uživatel
beat
31.05.2008, 20:01.26

DVB-T Olomouc

= bohužel nikde nic...
uživatel
dvb.cz
31.05.2008, 22:12.20

RE:DVB-T Olomouc

Bohužel mrtvo.A při tom rozjet to na Radíkově který mám jen přes pole by nebyl vůbec žádný problém.Stačilo by použít málo využívaný K33 ČT1 a je pokryto celé olomoucko.V současnosti si myslím že se dá něco chytit snad leda na Pohořanech.
uživatel
BIDLO