Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
29.06.2008, 17:33.07

mimo temu-rapidshare

nejde server rapidshare..je vypadok len u mna alebo ma niekto ten isty problem
uživatel
pykaso
29.06.2008, 17:43.25

RE: mimo temu-rapidshare

ide OK, prave stahujem film ;)
uživatel
Marian21
29.06.2008, 19:01.38

mimo temu-rapidshare

Rapidshare funguje ale nejde rapidspool , zprovozni to pry az v patek
uživatel
satak
30.06.2008, 07:36.55

RE: mimo temu-rapidshare

potrzuji rapidspool...nejede
uživatel
frank1