Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
29.06.2008, 22:57.29

GI870

Našel někdo na novém softu z 23.6. nějakou chybu?
uživatel
martin5
29.06.2008, 23:04.51

RE: GI870

počkej až změní kódy, sám poznáš, teď vážně, jdi na cssf do sekce goldenů a určitě tam budou poznatky
uživatel
poky1
29.06.2008, 23:10.10

@poky1

Nerad se pletu,ale AU tam nepozoruji.
uživatel
martin5
29.06.2008, 23:12.01

RE: GI870

Tak to bych se hodně divil zase já? zkus polsat
uživatel
poky1
30.06.2008, 00:00.25

@poky1

Zatím to vypadá nadějně (pouze jedna kombinace).
uživatel
martin5
30.06.2008, 00:16.40

RE: GI870

GI-TS870_CI_X-HS-23Jun2008.bin HS = home share :)
To bude asi ta největší novinka. Rv
uživatel
poky1
30.06.2008, 00:22.12

RE: GI870

23.6.=23Jun.
Jinak ruční zadání drží. R^
uživatel
martin5
30.06.2008, 00:27.31

RE: GI870

aspoň pošli zda jsi multifokusák či jedeš přes motor, některé verze firmware jdou jen na jednom a občas na ničem :((
uživatel
poky1
30.06.2008, 00:32.46

RE: GI870

23,5°V;19,2°V;13°V;1°Z(na víc nemám čas).
uživatel
martin5
30.06.2008, 20:50.20

RE: GI870

AU kompletně vyřazeno, Diseqc, Usals bez problému, HS netestováno
uživatel
kapax
02.07.2008, 16:25.44

nový fw

HS funguje, ale Nova Cinema mě nejede už týden, i s předchozím fw a ten poslední to nespravil. Zato jedou některý z balíčku multi.
uživatel
jindra7