| 29.06.2008, 22:57.29 | |
GI870Našel někdo na novém softu z 23.6. nějakou chybu? |
![]() martin5 |
| 29.06.2008, 23:04.51 | |
RE: GI870počkej až změní kódy, sám poznáš, teď vážně, jdi na cssf do sekce goldenů a určitě tam budou poznatky |
![]() poky1 |
| 29.06.2008, 23:10.10 | |
@poky1Nerad se pletu,ale AU tam nepozoruji. |
![]() martin5 |
| 29.06.2008, 23:12.01 | |
RE: GI870Tak to bych se hodně divil zase já? zkus polsat |
![]() poky1 |
| 30.06.2008, 00:00.25 | |
@poky1Zatím to vypadá nadějně (pouze jedna kombinace). |
![]() martin5 |
| 30.06.2008, 00:16.40 | |
RE: GI870GI-TS870_CI_X-HS-23Jun2008.bin HS = home share :)To bude asi ta největší novinka. Rv |
![]() poky1 |
| 30.06.2008, 00:22.12 | |
RE: GI87023.6.=23Jun.Jinak ruční zadání drží. R^ |
![]() martin5 |
| 30.06.2008, 00:27.31 | |
RE: GI870aspoň pošli zda jsi multifokusák či jedeš přes motor, některé verze firmware jdou jen na jednom a občas na ničem :(( |
![]() poky1 |
| 30.06.2008, 00:32.46 | |
RE: GI87023,5°V;19,2°V;13°V;1°Z(na víc nemám čas). |
![]() martin5 |
| 30.06.2008, 20:50.20 | |
RE: GI870AU kompletně vyřazeno, Diseqc, Usals bez problému, HS netestováno |
![]() kapax |
| 02.07.2008, 16:25.44 | |
nový fwHS funguje, ale Nova Cinema mě nejede už týden, i s předchozím fw a ten poslední to nespravil. Zato jedou některý z balíčku multi. |
![]() jindra7 |