| 29.06.2008, 23:25.50 | |
fergusonzase nejde digi tma |
![]() sarisek |
| 29.06.2008, 23:30.35 | |
RE: fergusonDO-----problem-----STB inak je určite všetko Ok |
![]() dempsey |
| 29.06.2008, 23:41.35 | |
RE: fergusonTak to je hotová tragédie. |
![]() D2MAC |
| 30.06.2008, 01:52.32 | |
RE: fergusonjá se du oběsit do lesa |
![]() mravenec |