Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
30.06.2008, 08:23.46

Philips 6010 a karta

Aku kartu mozno pouzit na Philips 6010 emu. Skusal som Fun4 AT90 a oposs a hned po starte prijimaca mi pise nejaku ART chybu resp. pre oposs nieco s klucami. Vie mi niekto poradit, popripade napisat aku kartu mozno pouzit. Dik
uživatel
raul
30.06.2008, 08:32.59

RE: Philips 6010 a karta

Mám kartu FUN4 a bez problémů....tam musí být nahraná náplň pro spuštění emulace jen do flash..Key se zadává do přístroje..
uživatel
Strojek
30.06.2008, 09:04.40

RE: Philips 6010 a karta

Pouzil som DSXMultiloader_v0.4j a nahral som SOFT, Key, LISTU FLASH ... co myslis pod naplnou pre spustenie emu jen do flash ?
uživatel
raul
30.06.2008, 09:30.16

RE: Philips 6010 a karta

napiš mail vše ti pošlu i s popisem jak to mám já...
uživatel
Strojek
30.06.2008, 09:56.31

RE: Philips 6010 a karta

Dik, 77raul@orangemail.sk
uživatel
raul
30.06.2008, 10:02.15

RE: Philips 6010 a karta

tak jsem ti ti poslal...
uživatel
Strojek
30.06.2008, 18:01.16

Philips 6010 a karta

prosím Srojek také potřebuji dík Ladinek

meil ladislav.smrcek@tiscali.cz
uživatel
ladinek