| 30.06.2008, 08:23.46 | |
Philips 6010 a kartaAku kartu mozno pouzit na Philips 6010 emu. Skusal som Fun4 AT90 a oposs a hned po starte prijimaca mi pise nejaku ART chybu resp. pre oposs nieco s klucami. Vie mi niekto poradit, popripade napisat aku kartu mozno pouzit. Dik |
![]() raul |
| 30.06.2008, 08:32.59 | |
RE: Philips 6010 a kartaMám kartu FUN4 a bez problémů....tam musí být nahraná náplň pro spuštění emulace jen do flash..Key se zadává do přístroje.. |
![]() Strojek |
| 30.06.2008, 09:04.40 | |
RE: Philips 6010 a kartaPouzil som DSXMultiloader_v0.4j a nahral som SOFT, Key, LISTU FLASH ... co myslis pod naplnou pre spustenie emu jen do flash ? |
![]() raul |
| 30.06.2008, 09:30.16 | |
RE: Philips 6010 a kartanapiš mail vše ti pošlu i s popisem jak to mám já... |
![]() Strojek |
| 30.06.2008, 09:56.31 | |
RE: Philips 6010 a kartaDik, 77raul@orangemail.sk |
![]() raul |
| 30.06.2008, 10:02.15 | |
RE: Philips 6010 a kartatak jsem ti ti poslal... |
![]() Strojek |
| 30.06.2008, 18:01.16 | |
Philips 6010 a kartaprosím Srojek také potřebuji dík Ladinekmeil ladislav.smrcek@tiscali.cz |
![]() ladinek |