| 30.06.2008, 08:41.28 | |
IP Box 9000 HD - zapojenie LANPotrebujem zistit aky kabel mam kupit ak chcem spojit tento pristroj cez LAN s PC. Krizeny alebo normalny? |
![]() Billysk |
| 30.06.2008, 09:15.21 | |
RE: IP Box 9000 HD - zapojenie LANnormál nekřížený. |
![]() alda |
| 30.06.2008, 09:16.11 | |
RE: IP Box 9000 HD - zapojenie LANTeda kecam PC-DM Kříženýpokud je mezitím routr,svitch pak Nekřížený |
![]() alda |
| 30.06.2008, 09:18.10 | |
RE: IP Box 9000 HD - zapojenie LANPokud máš router, tak normální kabel, respektive je to jedno, většina nebo všechny switche umí zjistit, kde je signál a přehodit se.Pokud to chceš spojit jenom napřímo, pak křížený kabel. P.S. je to TCPIP, první tři čísla IP adresy musí být shodné a to čtvrté naopak každé jiné v celé místní síti. Jiank se bude zdát, že kabel nekabeluje. |
![]() Antonín |
| 30.06.2008, 10:25.09 | |
RE: IP Box 9000 HD - zapojenie LANOK, dik moc. |
![]() Billysk |