| 30.06.2008, 09:48.56 | |
to poki1 - Ferguson 8900HDja to beru, ze pres HDMI, ale scartem SD programy potrebuji na nahravani na DVD rekorder, vis? Jenze ty SD jsou proste takovy rozmazaly .. rozplizly :( neda se na to moc divat ... viz jak jsem psal v nedelnim prispevku .. myslis ze je to vadny kus stb ? |
![]() orbitfan |
| 30.06.2008, 12:30.37 | |
RE: to poki1 - Ferguson 8900HDpoky1 je s tvrdým |
![]() Jira |
| 30.06.2008, 13:36.56 | |
RE: to poki1 - Ferguson 8900HDasi tak: Používáš dva výstupy z STB, propoj na chvíli TV taky scartem, pokud bude obraz vykazovat vady co uvádíš, dá se pak o něčem spekulovat.Můžeš použít jiný oficiální soft, nepřijdeš o záruku, vyzkoušet jiný DVDrekorér, pokud to bude stejné pak bych neváhal a reklamoval. I já se setkal s verzí softu kde bylo SD naprosto příšerné. |
![]() poky1 |
| 30.06.2008, 14:11.39 | |
RE: to poki1 - Ferguson 8900HDjen mě furt zaráží proč nahráváš v PALu, když s Ferdou pořídíš záznam i na obyčejnou flešku v opravdu digitální podobě |
![]() poky1 |
| 30.06.2008, 15:35.26 | |
RE: to poki1 - Ferguson 8900HDtohle jsem jiz resil na cssf a zjistil, ze je to tam banda zoufalcu vcetne moderatora!HD8900 ma bohuzel tu vlastnost,ze rozmazava obraz na analogovem vystupu.Nektere FW to udelaji po chvilce samy a nektere pokud nesahnete na tlacitko hdmi tak drzi a nerozmazavaji.Reakce typu: analog je nanic, scart nepouzivej je hodna akorat nejakych chudaku...soubezne pouzivani hdmi a analog vystupu je snad bezna vec :))) |
![]() Vichr |