Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
30.06.2008, 09:04.04

NGC Wild

Kódujú vo viacess..neodkódoval by mi to niekto?
uživatel
DJYEMI
30.06.2008, 10:25.08

jasan..pozícia

ide o pozíciu 4°W, 11319 H, 2750, 3/4 - amos 3
uživatel
DJYEMI
30.06.2008, 10:31.34

RE: NGC Wild

Viaccess PC 2.6, zapomeň.
uživatel
D2MAC
30.06.2008, 11:16.36

RE: NGC Wild

Nalaď si to na Digi TV.
uživatel
mirecek
30.06.2008, 11:28.47

digi digi

Furt len tá digi..to radšej nič ako digi. Veď to je samý štvorček..na obrazovke. Iba ke´d to pustím na starom telkáči, tak sa to dá kukať..
uživatel
DJYEMI
30.06.2008, 11:31.17

@all

Ale vďaka za každú reakciu.Vážim si to. A prečo tento viacess nie? VEĎ INé IDú..
uživatel
DJYEMI
30.06.2008, 12:17.27

DJYEMI

VEĎ INé IDú..?????? Prosim Ta mozeš mi napisat aky paket kodovany vo Viaccess PC 2.6 ide ?????
uživatel
johndoug
30.06.2008, 14:13.48

RE: NGC Wild

Možno to je iný viacess.. máš pravdu.
uživatel
DJYEMI
30.06.2008, 14:14.01

RE: NGC Wild

Štvorčeky na DIGI? V živote som ich nevidel.Treba profi parabolu napr.Gibertinku 100 cm a v pohode.
uživatel
Milan C
30.06.2008, 14:24.13

Milan C

Tak takto jsem se jiz dlouho nepobavil. Opravdu si myslis, ze ma jakakoli prijimaci parabola vliv na to jaky obraz s urcitym datovym tokem je uplinkovan?
uživatel
Vetinari
30.06.2008, 14:27.03

@Vetinari

Pardón,zabudol som dopísať prijímač.Napr.Vantage 7100 HD.Parabola samozrejme nestačí... R^
uživatel
Milan C
30.06.2008, 14:38.24

Milan C

Pokud to jde od poskytovatele na prd tak s tim na strane prijmu nic neudelas. Mozna ma HD prijimac lepsi SD vystup nez obycejny, ale kvalitni vysilani z toho nebude nikdy.
uživatel
Vetinari
30.06.2008, 14:54.30

@Vetinari

Jasné to beriem,ale tu hovoril DJYEMI o štvorčekovaní.A to som naozaj nevidel.Prepojenie Vantage 7100 HD -plazma Panasonic cez HDMI.
uživatel
Milan C
30.06.2008, 15:08.07

@milanC

Stvorcekovanie, nie v takom zmysle. Mal som na mysli dátový tok. Ved som aj pisal, ze na malej telke no problem..
uživatel
DJYEMI
30.06.2008, 15:10.22

RE: NGC Wild

Ale vo viacess ide napr. BBC Prime, ak sa nemýlim alebo Boomerang v Globecast UK..tak by mohol ist aj wild som si myslel, ale asi vyssia trieda kodovania..no nic to. Tak odporucte nejaky fta o prirode. Sem tam SR, tonis,zone reality, ndr..ale take nieco ako animal planet v nasich podmienkach fta, no v zaidnom pripade digi NE!
uživatel
DJYEMI
30.06.2008, 16:09.32

@DJYEMI

Tak to je už jasné,dátový tok je slabý.
uživatel
Milan C