| 30.06.2008, 09:04.04 | |
NGC WildKódujú vo viacess..neodkódoval by mi to niekto? |
![]() DJYEMI |
| 30.06.2008, 10:25.08 | |
jasan..pozíciaide o pozíciu 4°W, 11319 H, 2750, 3/4 - amos 3 |
![]() DJYEMI |
| 30.06.2008, 10:31.34 | |
RE: NGC WildViaccess PC 2.6, zapomeň. |
![]() D2MAC |
| 30.06.2008, 11:16.36 | |
RE: NGC WildNalaď si to na Digi TV. |
![]() mirecek |
| 30.06.2008, 11:28.47 | |
digi digiFurt len tá digi..to radšej nič ako digi. Veď to je samý štvorček..na obrazovke. Iba ke´d to pustím na starom telkáči, tak sa to dá kukať.. |
![]() DJYEMI |
| 30.06.2008, 11:31.17 | |
@allAle vďaka za každú reakciu.Vážim si to. A prečo tento viacess nie? VEĎ INé IDú.. |
![]() DJYEMI |
| 30.06.2008, 12:17.27 | |
DJYEMIVEĎ INé IDú..?????? Prosim Ta mozeš mi napisat aky paket kodovany vo Viaccess PC 2.6 ide ????? |
![]() johndoug |
| 30.06.2008, 14:13.48 | |
RE: NGC WildMožno to je iný viacess.. máš pravdu. |
![]() DJYEMI |
| 30.06.2008, 14:14.01 | |
RE: NGC WildŠtvorčeky na DIGI? V živote som ich nevidel.Treba profi parabolu napr.Gibertinku 100 cm a v pohode. |
![]() Milan C |
| 30.06.2008, 14:24.13 | |
Milan CTak takto jsem se jiz dlouho nepobavil. Opravdu si myslis, ze ma jakakoli prijimaci parabola vliv na to jaky obraz s urcitym datovym tokem je uplinkovan? |
![]() Vetinari |
| 30.06.2008, 14:27.03 | |
@VetinariPardón,zabudol som dopísať prijímač.Napr.Vantage 7100 HD.Parabola samozrejme nestačí... R^ |
![]() Milan C |
| 30.06.2008, 14:38.24 | |
Milan CPokud to jde od poskytovatele na prd tak s tim na strane prijmu nic neudelas. Mozna ma HD prijimac lepsi SD vystup nez obycejny, ale kvalitni vysilani z toho nebude nikdy. |
![]() Vetinari |
| 30.06.2008, 14:54.30 | |
@VetinariJasné to beriem,ale tu hovoril DJYEMI o štvorčekovaní.A to som naozaj nevidel.Prepojenie Vantage 7100 HD -plazma Panasonic cez HDMI. |
![]() Milan C |
| 30.06.2008, 15:08.07 | |
@milanCStvorcekovanie, nie v takom zmysle. Mal som na mysli dátový tok. Ved som aj pisal, ze na malej telke no problem.. |
![]() DJYEMI |
| 30.06.2008, 15:10.22 | |
RE: NGC WildAle vo viacess ide napr. BBC Prime, ak sa nemýlim alebo Boomerang v Globecast UK..tak by mohol ist aj wild som si myslel, ale asi vyssia trieda kodovania..no nic to. Tak odporucte nejaky fta o prirode. Sem tam SR, tonis,zone reality, ndr..ale take nieco ako animal planet v nasich podmienkach fta, no v zaidnom pripade digi NE! |
![]() DJYEMI |
| 30.06.2008, 16:09.32 | |
@DJYEMITak to je už jasné,dátový tok je slabý. |
![]() Milan C |