| 30.06.2008, 11:40.07 | |
arte HD testuje na Astřearte HD zahájila dnes dopoledne testovací vysílání na Astře 19.2E. zatím je tam monoskop s logem a upozorněním na start 1.7. v 8 hodin.11362 MHz, horizontální polarizace, 8PSK, FEC 2/3, SR 22000 (DVB-S2) zvuk francouzsky/německy, teletext |
![]() mravenec |
| 30.06.2008, 12:18.59 | |
RE: arte HD testuje na Astřescreenshothttp://imgupload.cz/s1/QVUrzge4UL.PNG |
![]() mravenec |
| 30.06.2008, 13:03.55 | |
RE: arte HD testuje na AstřeChlape uz to pochop?HD neni lepsi obraz jak superdobra CRT z pulky 90let.Ano obraz je ostrejsi,ale jen objekty ktery na tebe cumi zepredu.Kdyz sleduju na HD televizorech scenu vzadu,vzdalenou,tak pomalu ani neni poznat co se tam deje(treba nerozeznas detaily.O trhanosti obrazu nema smysl psat uz sem psal vickrat.treba atletika to je hruza na to koukat.Barvy nic moc-plazma-malo barev,podani do tmava,lcd-vyblite svetled barvy-plakatove.a ten zarivkovy podsvetleny jas ten dava zahulit ocim tomu ver.HD je moda R^ |
![]() amateur12 |
| 30.06.2008, 13:14.00 | |
RE: arte HD testuje na Astřevidím co vidím a líbí se mi to moc. rozlišení je perfektní (asi jako dva klasický SD programy splácnutý vedle sebe :laughing: ) barvy sou krásný a věrný jak starej pes. oči mi nebolí. |
![]() mravenec |
| 30.06.2008, 13:14.39 | |
amateur12väčšiu ............. ako si Ty napísal, som už strašne dlho nečítal |
![]() jarino1978 |
| 30.06.2008, 13:15.18 | |
@amateur12PFO Rv |
![]() Dusan |
| 30.06.2008, 13:18.30 | |
RE: arte HD testuje na AstřeExkurzi bych obohatil konstaTOVANIM CO PRISPELO KE ZHORSENI TV OBRAZU OBECNE.bYLI TO crt 100HZ TELEVIZORY.uz na nich zacalo byt patrne cukani a jakasi plasticnost obrazu.v odbornymsvete hodne rychle ziskaly skatulku televizoru pro tvz. nepohybujici se porady.mrtvolky |
![]() amateur12 |
| 30.06.2008, 13:21.09 | |
RE: arte HD testuje na Astřejarino ses asi madej pan?ver antoninovi radeji Rv |
![]() amateur12 |
| 30.06.2008, 13:22.33 | |
.....:))) :))) :))) :))) |
![]() dempsey |
| 30.06.2008, 13:23.30 | |
amateur12celkově je veškerá tvoje snaha naprosto marná a zbytečná. HD se prosadí tak jistě jako před lety DVD proti VHS. ten kvalitativní skok je hodně podobnej. u nás nevím, ale jinde v evropě rozhodně má na satelitech zajištěnou budoucnost. |
![]() mravenec |
| 30.06.2008, 13:40.24 | |
RE: arte HD testuje na AstřeNever tomu ze standartni dvdrekorder ma lepsi obraz jak S-VHS/VHS.mam doma oboje a od nekolika lidru nasvete R^ |
![]() amateur12 |
| 30.06.2008, 13:42.45 | |
RE: arte HD testuje na AstřeTEn obraz co je v DVD uz hodnotila rada odborniku a PAL a D2MAC meli obraz hezci |
![]() amateur12 |
| 30.06.2008, 13:58.19 | |
RE: arte HD testuje na AstřeNěkolik DVDrekordérů může mít doma jenom opravdový "znalec".To je tak zbytečné a blbé zařízení, že se slovy ani nedá popsat. Mimochodem to máš nejspíše spojené přes CVBS...a tedy leze z toho jenom pouhý PAL, 4MHz jasový kanál. 313/312 řádků, či spíše obrazových 280/280 řádků. V ideální případě máš k tomu CVBS zlacení scarty. To musí být opravdu pohádka máje. Jestli tak sleduješ i HD, pak není divu, že naprosto netušíš, oč jde a blábolíš nesmysly. Jeden z prvních dojmů, kterého si u řádně provedeného HD všimne každý laik, je dojem hloubky. Skoro to na nezvyklé oko působí trojrozměrně. Je to samozřejmě optický klam, který je daný jenom jedinou drobností: jsou velmi dobře vidět detaily pozadí, které u "normálních" přenosopvých cest omezené kanály prostě zmlhovatěly. Amateure, tvých neznalých nesmyslů odvozených z náštěv nějakého místního elektra někde v HorníDolní už bylo na tomto fóru dost. Jedna větší hloupost, než druhá. Stačilo. |
![]() Antonín |
| 30.06.2008, 14:00.45 | |
RE: arte HD testuje na Astřena kolegove 7" obrazovce vse vypada uplne stejne :))) :))) :))) |
![]() rj45 |
| 30.06.2008, 14:00.56 | |
RE: arte HD testuje na AstřeNemohu to zaboha naladit. Napište mi prosím ještě jednou opravdu vyzkoušený parametry příjmu, díky. |
![]() Dejf |
| 30.06.2008, 14:04.22 | |
Dejfty parametry příjmu napsaný nahoře sou vyzkoušený a platí |
![]() mravenec |
| 30.06.2008, 14:09.31 | |
RE: arte HD testuje na AstřeNemohu si pomoct, kvalita signálu mi ukazuje nula. Např.Anixe HD mi jde v pohodě, tak to nechápu. |
![]() Dejf |
| 30.06.2008, 14:09.56 | |
RE: arte HD testuje na AstřeTak teď jsem se pobavil. Včera jsem viděl finále eura na ORF HD na plazmě 106cm a to se nedá s crt porovnat. Pak jsem přepl na analog novu a musel jsem očima mžourat. |
![]() alda10 |
| 30.06.2008, 14:10.30 | |
@amatér12...ty si fakt amatér a v živote si nevidel HD vysielanie na plazme resp.LCD...prepáč,ale vo viacerých príspevkoch tu táraš hovadiny.Keď nemáš nič normálneho napísať,tak nepíš!!!! |
![]() Milan C |
| 30.06.2008, 14:22.18 | |
RE: arte HD testuje na Astřea už to vysílá první obrázky. monoskop je pryč.screenshot http://imgupload.cz/s1/nMYwEif1zY.PNG |
![]() mravenec |
| 30.06.2008, 15:10.48 | |
re:arte HDSouhlas,HD je pěkné,díval jsem se na ORF HD na Euro a byla to nádhera.Také jsem to porovnával s SD na ORF1,ARD/ZDF,Primou a STV,asi v tom pořadí dopadlo mé hodnocení obrazu. |
![]() lubbik |
| 30.06.2008, 15:40.12 | |
amaterty si ver čomu chceš, ja si verím svojim očiam... |
![]() jarino1978 |
| 30.06.2008, 15:41.18 | |
amateur12ty nemáš v poriadku hlavu, nie to ešte elektroniku :laughing: |
![]() jarino1978 |
| 30.06.2008, 15:44.09 | |
RE: arte HD testuje na Astřeno uvidíme,osobne vítam každý HD kanál v éteri. zajtra určite pozerám |
![]() jarino1978 |
| 30.06.2008, 16:09.32 | |
RE: arte HD testuje na Astřewww.arte.tv/dejá taky určitě sleduju hned zítra. hlavně se těším na ten novej doku seriál o cestách vlakem různě po světě (jestli to bude HD). a budou tam i zajímavý filmy a tématický večery. |
![]() mravenec |
| 30.06.2008, 18:34.01 | |
RE: arte HD testuje na Astřeamateur tak takuto p.covinu som este necital.pobavil si nas Rv |
![]() ico1 |
| 30.06.2008, 20:50.39 | |
Dejf:Máš položku pilot nastavenu na zap?Jinak to nejede.Aspon u Topfield 7700HSCI. |
![]() hobo |