Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
30.06.2008, 11:40.07

arte HD testuje na Astře

arte HD zahájila dnes dopoledne testovací vysílání na Astře 19.2E. zatím je tam monoskop s logem a upozorněním na start 1.7. v 8 hodin.

11362 MHz, horizontální polarizace, 8PSK, FEC 2/3, SR 22000 (DVB-S2)
zvuk francouzsky/německy, teletext
uživatel
mravenec
30.06.2008, 12:18.59

RE: arte HD testuje na Astře

screenshot
http://imgupload.cz/s1/QVUrzge4UL.PNG
uživatel
mravenec
30.06.2008, 13:03.55

RE: arte HD testuje na Astře

Chlape uz to pochop?HD neni lepsi obraz jak superdobra CRT z pulky 90let.Ano obraz je ostrejsi,ale jen objekty ktery na tebe cumi zepredu.Kdyz sleduju na HD televizorech scenu vzadu,vzdalenou,tak pomalu ani neni poznat co se tam deje(treba nerozeznas detaily.O trhanosti obrazu nema smysl psat uz sem psal vickrat.treba atletika to je hruza na to koukat.Barvy nic moc-plazma-malo barev,podani do tmava,lcd-vyblite svetled barvy-plakatove.a ten zarivkovy podsvetleny jas ten dava zahulit ocim tomu ver.HD je moda R^
uživatel
amateur12
30.06.2008, 13:14.00

RE: arte HD testuje na Astře

vidím co vidím a líbí se mi to moc. rozlišení je perfektní (asi jako dva klasický SD programy splácnutý vedle sebe :laughing: ) barvy sou krásný a věrný jak starej pes. oči mi nebolí.
uživatel
mravenec
30.06.2008, 13:14.39

amateur12

väčšiu ............. ako si Ty napísal, som už strašne dlho nečítal
uživatel
jarino1978
30.06.2008, 13:15.18

@amateur12

PFO Rv
uživatel
Dusan
30.06.2008, 13:18.30

RE: arte HD testuje na Astře

Exkurzi bych obohatil konstaTOVANIM CO PRISPELO KE ZHORSENI TV OBRAZU OBECNE.bYLI TO crt 100HZ TELEVIZORY.uz na nich zacalo byt patrne cukani a jakasi plasticnost obrazu.v odbornymsvete hodne rychle ziskaly skatulku televizoru pro tvz. nepohybujici se porady.mrtvolky
uživatel
amateur12
30.06.2008, 13:21.09

RE: arte HD testuje na Astře

jarino ses asi madej pan?ver antoninovi radeji Rv
uživatel
amateur12
30.06.2008, 13:22.33

.....

:))) :))) :))) :)))
uživatel
dempsey
30.06.2008, 13:23.30

amateur12

celkově je veškerá tvoje snaha naprosto marná a zbytečná. HD se prosadí tak jistě jako před lety DVD proti VHS. ten kvalitativní skok je hodně podobnej. u nás nevím, ale jinde v evropě rozhodně má na satelitech zajištěnou budoucnost.
uživatel
mravenec
30.06.2008, 13:40.24

RE: arte HD testuje na Astře

Never tomu ze standartni dvdrekorder ma lepsi obraz jak S-VHS/VHS.mam doma oboje a od nekolika lidru nasvete R^
uživatel
amateur12
30.06.2008, 13:42.45

RE: arte HD testuje na Astře

TEn obraz co je v DVD uz hodnotila rada odborniku a PAL a D2MAC meli obraz hezci
uživatel
amateur12
30.06.2008, 13:58.19

RE: arte HD testuje na Astře

Několik DVDrekordérů může mít doma jenom opravdový "znalec".
To je tak zbytečné a blbé zařízení, že se slovy ani nedá popsat. Mimochodem to máš nejspíše spojené přes CVBS...a tedy leze z toho jenom pouhý PAL, 4MHz jasový kanál. 313/312 řádků, či spíše obrazových 280/280 řádků. V ideální případě máš k tomu CVBS zlacení scarty.
To musí být opravdu pohádka máje.

Jestli tak sleduješ i HD, pak není divu, že naprosto netušíš, oč jde a blábolíš nesmysly.
Jeden z prvních dojmů, kterého si u řádně provedeného HD všimne každý laik, je dojem hloubky. Skoro to na nezvyklé oko působí trojrozměrně. Je to samozřejmě optický klam, který je daný jenom jedinou drobností: jsou velmi dobře vidět detaily pozadí, které u "normálních" přenosopvých cest omezené kanály prostě zmlhovatěly.
Amateure, tvých neznalých nesmyslů odvozených z náštěv nějakého místního elektra někde v HorníDolní už bylo na tomto fóru dost. Jedna větší hloupost, než druhá. Stačilo.
uživatel
Antonín
30.06.2008, 14:00.45

RE: arte HD testuje na Astře

na kolegove 7" obrazovce vse vypada uplne stejne :))) :))) :)))
uživatel
rj45
30.06.2008, 14:00.56

RE: arte HD testuje na Astře

Nemohu to zaboha naladit. Napište mi prosím ještě jednou opravdu vyzkoušený parametry příjmu, díky.
uživatel
Dejf
30.06.2008, 14:04.22

Dejf

ty parametry příjmu napsaný nahoře sou vyzkoušený a platí
uživatel
mravenec
30.06.2008, 14:09.31

RE: arte HD testuje na Astře

Nemohu si pomoct, kvalita signálu mi ukazuje nula. Např.Anixe HD mi jde v pohodě, tak to nechápu.
uživatel
Dejf
30.06.2008, 14:09.56

RE: arte HD testuje na Astře

Tak teď jsem se pobavil. Včera jsem viděl finále eura na ORF HD na plazmě 106cm a to se nedá s crt porovnat. Pak jsem přepl na analog novu a musel jsem očima mžourat.
uživatel
alda10
30.06.2008, 14:10.30

@amatér12

...ty si fakt amatér a v živote si nevidel HD vysielanie na plazme resp.LCD...prepáč,ale vo viacerých príspevkoch tu táraš hovadiny.Keď nemáš nič normálneho napísať,tak nepíš!!!!
uživatel
Milan C
30.06.2008, 14:22.18

RE: arte HD testuje na Astře

a už to vysílá první obrázky. monoskop je pryč.
screenshot
http://imgupload.cz/s1/nMYwEif1zY.PNG
uživatel
mravenec
30.06.2008, 15:10.48

re:arte HD

Souhlas,HD je pěkné,díval jsem se na ORF HD na Euro a byla to nádhera.Také jsem to porovnával s SD na ORF1,ARD/ZDF,Primou a STV,asi v tom pořadí dopadlo mé hodnocení obrazu.
uživatel
lubbik
30.06.2008, 15:40.12

amater

ty si ver čomu chceš, ja si verím svojim očiam...
uživatel
jarino1978
30.06.2008, 15:41.18

amateur12

ty nemáš v poriadku hlavu, nie to ešte elektroniku :laughing:
uživatel
jarino1978
30.06.2008, 15:44.09

RE: arte HD testuje na Astře

no uvidíme,osobne vítam každý HD kanál v éteri. zajtra určite pozerám
uživatel
jarino1978
30.06.2008, 16:09.32

RE: arte HD testuje na Astře

www.arte.tv/de
já taky určitě sleduju hned zítra. hlavně se těším na ten novej doku seriál o cestách vlakem různě po světě (jestli to bude HD). a budou tam i zajímavý filmy a tématický večery.
uživatel
mravenec
30.06.2008, 18:34.01

RE: arte HD testuje na Astře

amateur tak takuto p.covinu som este necital.pobavil si nas Rv
uživatel
ico1
30.06.2008, 20:50.39

Dejf:

Máš položku pilot nastavenu na zap?Jinak to nejede.Aspon u Topfield 7700HSCI.
uživatel
hobo