| 30.06.2008, 12:49.57 | |
Golden Intersat GI-S770 CR xpeedHledám software pro tenhle satelit na sledování digi tv. Nejlépe bez AU. Poraďte někdo nejlépe pošlete link na w32honza@seznam.cz nebo icq:341458171 . Dík |
![]() w32honza |
| 30.06.2008, 13:12.04 | |
RE: Golden Intersat GI-S770 CR xpeedhttp://sat-gi.mafro.info/Musíš se zaregistrovat R^ |
![]() Ji.sat |
| 30.06.2008, 13:13.23 | |
RE: Golden Intersat GI-S770 CR xpeedsoft z 13.11.2007 je asi nejstabilnější a nemá AU.. |
![]() Strojek |
| 30.06.2008, 13:14.34 | |
Golden Intersat GI-S770 CR xpeedhttp://sat-gi.mafro.info/ |
![]() Tomik535 |
| 30.06.2008, 13:22.30 | |
RE: Golden Intersat GI-S770 CR xpeedSem možná lama ale z 13.11 tam už souft neni :ogre: Nejstarší tam je z 27.11.2007 nebo je možný nějak se dostat na starší stránku? |
![]() w32honza |
| 30.06.2008, 13:32.42 | |
RE: Golden Intersat GI-S770 CR xpeedje tam ..tenhle ...GI-S770_CR_X_CARD-13Nov2007.zip |
![]() Strojek |
| 30.06.2008, 13:35.06 | |
Je to takGI-S770_CR_X_CARD-13Nov2007.zipjak píše Strojek. |
![]() Ji.sat |
| 30.06.2008, 13:43.06 | |
RE: Golden Intersat GI-S770 CR xpeedTak dík moc a eště posílám to přes redukci USB to SERIAL pomocí STBDownload(ver1[1].9.3) a nějak mi to nechce posílat...nevíte kde může být problém? Nedaří se mi data odeslat do satelitu (satelit restartuju) |
![]() w32honza |
| 30.06.2008, 13:51.28 | |
RE: Golden Intersat GI-S770 CR xpeedjakej máš kabel? občas redukce musí mít nainstalovaný ovladače, 100% funkční redukci pro WIN XP si zde najdeš ve vyhledávání, několikrát jsem to zde psal |
![]() poky1 |
| 30.06.2008, 13:58.15 | |
RE: Golden Intersat GI-S770 CR xpeedPřijímač musí být vypnutý.Až v STB odmáčkeš PC do SAT tak přijímač zapni.Jinak bych zkontroloval zapojení kabelu. R^ |
![]() Ji.sat |
| 30.06.2008, 14:08.53 | |
RE: Golden Intersat GI-S770 CR xpeedOvladače nainstalovany, kabel funkční, sat zapínám až po stisknutí conect a stejně nic...:-( |
![]() w32honza |
| 30.06.2008, 14:12.30 | |
RE: Golden Intersat GI-S770 CR xpeeda máš přiřazen správný COM? |
![]() poky1 |
| 30.06.2008, 14:14.07 | |
RE: Golden Intersat GI-S770 CR xpeedJediný com který funguje a nehlásí chybu v komunikaci je COM 1...ale ten zas nechce posílat... :zombie: |
![]() w32honza |
| 30.06.2008, 14:14.25 | |
RE: Golden Intersat GI-S770 CR xpeedTak nto nahrej s flešky |
![]() habr |
| 30.06.2008, 14:16.15 | |
RE: Golden Intersat GI-S770 CR xpeeda to jen ten bin soubor hodim na flash a připojim do satelitu? Nebo se tam dává ještě něco nebo něco nastavuje? |
![]() w32honza |
| 30.06.2008, 14:17.34 | |
A k tomu softu 13.11.07Ten soft au má ale zatím nepřepisoval,mě za poslední týden přepsal 4X polsat na 870 |
![]() habr |
| 30.06.2008, 14:37.33 | |
RE: Golden Intersat GI-S770 CR xpeedsoubor bin dáš na flesh do rootu a vložíš do přístroje..ten ti řekne že je tam soft zvolíš OK a pak čekáš nic nemačkách..přístroj se restertuje sám ..kdyby ti to nenabíd tak v menu najdeš nahrát nový soft z usb a pak to samé... |
![]() Strojek |
| 30.06.2008, 15:00.30 | |
RE: Golden Intersat GI-S770 CR xpeedJednoduše řečeno, v počítači ho rozbalíš a otvíráš až se ti objeví ikona a nahoře pravý roh vypadá jako přeložený.Ten potom nahraješ na flešku.Strčíš jí do zapnutého přijímače a on Tě upozorní jestli STB do USB nebo z USB do STB .Když se Ti tato nabídka neobjeví tak potom jak psali předemnou nahrát SW pomocí USB.Pak se objeví nemačkejte na žádná tl.přijímač se sám restartuje.A je to. R^ |
![]() Ji.sat |
| 30.06.2008, 15:48.54 | |
RE: Golden Intersat GI-S770 CR xpeednechcem provokovať ale dúfam že tam nedávaš ten súbor zazipovaný je potrebné ho predtým rozbaliť. |
![]() roman5 |
| 30.06.2008, 17:02.30 | |
RE: Golden Intersat GI-S770 CR xpeed:) Tak zazipovany to tam nedavam...ale skusim to z tej flashky...thx |
![]() w32honza |
| 30.06.2008, 19:08.40 | |
RE: Golden Intersat GI-S770 CR xpeedTak soft sem přehrál. Jak se u tejhle verze dostanu k zadávání kodů satelitu? U toho předchozího to šlo přes tlačítko 0 |
![]() w32honza |
| 30.06.2008, 19:22.16 | |
RE: Golden Intersat GI-S770 CR xpeedu všech je to 00000 |
![]() poky1 |
| 30.06.2008, 19:27.49 | |
RE: Golden Intersat GI-S770 CR xpeedneni, ta verze co jste mi dopručili tak pod 0 zobrazí jen sílu a kvalitu signálu... |
![]() w32honza |
| 30.06.2008, 19:51.39 | |
RE: Golden Intersat GI-S770 CR xpeedtak zmáčkni menu, 2580 a exit, to je zapnutí a vypnutí emudo pytle použij zde třeba vyhledávání, popsáno je to zde mockrát |
![]() poky1 |
| 30.06.2008, 20:03.25 | |
RE: Golden Intersat GI-S770 CR xpeedtak tohle taky zrovna nejde....vubec nic to nedela a nemeni. Muzu mackat MENU 2580 EXIT kolikrat chci a nejde to :(( |
![]() w32honza |
| 30.06.2008, 20:11.55 | |
RE: Golden Intersat GI-S770 CR xpeeda nahrál jsi správný soft??? Co si pamatuji, bývala i verze bez emu jen s UNI čtečkou. |
![]() poky1 |
| 30.06.2008, 20:24.19 | |
RE: Golden Intersat GI-S770 CR xpeednahrál jsem přesně tu verzi co jste mi tu doporučili...tak snad je to ona |
![]() w32honza |
| 30.06.2008, 20:44.08 | |
RE: Golden Intersat GI-S770 CR xpeedTak je to opravdu soft jen pro tu univerzální čtečku ..když ti nejde key po zadání 0 ani po menu 2580 exit..nemá emulaci ..tak tam dej z toho konce listopadu jak si našel ..já mám Gi 870 xpeed a soft z 13.11.OK |
![]() Strojek |
| 30.06.2008, 21:02.23 | |
RE: Golden Intersat GI-S770 CR xpeedsice nevím co jste mu poradili, ale pokud tam nacpal tohle:GI-S770_CR_X_CARD-13Nov2007.zip tak už z názvu X-card je to naprosto jasné, nemá emu :-/ |
![]() poky1 |
| 30.06.2008, 21:08.12 | |
RE: Golden Intersat GI-S770 CR xpeedtak s GI-S770_CR_X-27Sep2007.zip jeden přístroj funguje a druhej to odnesl uplně. Pořád se jen restartuje dokola a nereaguje vůbec na nic |
![]() w32honza |
| 30.06.2008, 21:08.26 | |
@poky1jo to jsem mu poradil já ..ale nenapadlo mě to ...je to soft jen pro karty UNI.. z toho datumu je OK pro GI870xpeed...tak se omlouvám ...@ w32honza |
![]() Strojek |
| 30.06.2008, 21:23.04 | |
RE: Golden Intersat GI-S770 CR xpeedV pohodě...spíš mě teď trápí ten mrtvej přístroj...nevíte někdo co s nim? |
![]() w32honza |
| 01.07.2008, 06:18.03 | |
RE: Golden Intersat GI-S770 CR xpeedAsi jedině přehrát Jtag..nebo zkusit po zapnutí se spojit kabelem a pokusit se přehrát soft...ale kabel ti nějak nechodil tak nevím ..je divný že druhý přístroj funguje... |
![]() Strojek |
| 01.07.2008, 21:43.34 | |
RE: Golden Intersat GI-S770 CR xpeeddej tam poslední hs fw je komplet bez AU |
![]() kapax |