Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
30.06.2008, 12:49.57

Golden Intersat GI-S770 CR xpeed

Hledám software pro tenhle satelit na sledování digi tv. Nejlépe bez AU. Poraďte někdo nejlépe pošlete link na w32honza@seznam.cz nebo icq:341458171 . Dík
uživatel
w32honza
30.06.2008, 13:12.04

RE: Golden Intersat GI-S770 CR xpeed

http://sat-gi.mafro.info/
Musíš se zaregistrovat R^
uživatel
Ji.sat
30.06.2008, 13:13.23

RE: Golden Intersat GI-S770 CR xpeed

soft z 13.11.2007 je asi nejstabilnější a nemá AU..
uživatel
Strojek
30.06.2008, 13:14.34

Golden Intersat GI-S770 CR xpeed

http://sat-gi.mafro.info/
uživatel
Tomik535
30.06.2008, 13:22.30

RE: Golden Intersat GI-S770 CR xpeed

Sem možná lama ale z 13.11 tam už souft neni :ogre: Nejstarší tam je z 27.11.2007 nebo je možný nějak se dostat na starší stránku?
uživatel
w32honza
30.06.2008, 13:32.42

RE: Golden Intersat GI-S770 CR xpeed

je tam ..tenhle ...GI-S770_CR_X_CARD-13Nov2007.zip
uživatel
Strojek
30.06.2008, 13:35.06

Je to tak

GI-S770_CR_X_CARD-13Nov2007.zip
jak píše Strojek.
uživatel
Ji.sat
30.06.2008, 13:43.06

RE: Golden Intersat GI-S770 CR xpeed

Tak dík moc a eště posílám to přes redukci USB to SERIAL pomocí STBDownload(ver1[1].9.3) a nějak mi to nechce posílat...nevíte kde může být problém? Nedaří se mi data odeslat do satelitu (satelit restartuju)
uživatel
w32honza
30.06.2008, 13:51.28

RE: Golden Intersat GI-S770 CR xpeed

jakej máš kabel? občas redukce musí mít nainstalovaný ovladače, 100% funkční redukci pro WIN XP si zde najdeš ve vyhledávání, několikrát jsem to zde psal
uživatel
poky1
30.06.2008, 13:58.15

RE: Golden Intersat GI-S770 CR xpeed

Přijímač musí být vypnutý.Až v STB odmáčkeš PC do SAT tak přijímač zapni.Jinak bych zkontroloval zapojení kabelu. R^
uživatel
Ji.sat
30.06.2008, 14:08.53

RE: Golden Intersat GI-S770 CR xpeed

Ovladače nainstalovany, kabel funkční, sat zapínám až po stisknutí conect a stejně nic...:-(
uživatel
w32honza
30.06.2008, 14:12.30

RE: Golden Intersat GI-S770 CR xpeed

a máš přiřazen správný COM?
uživatel
poky1
30.06.2008, 14:14.07

RE: Golden Intersat GI-S770 CR xpeed

Jediný com který funguje a nehlásí chybu v komunikaci je COM 1...ale ten zas nechce posílat... :zombie:
uživatel
w32honza
30.06.2008, 14:14.25

RE: Golden Intersat GI-S770 CR xpeed

Tak nto nahrej s flešky
uživatel
habr
30.06.2008, 14:16.15

RE: Golden Intersat GI-S770 CR xpeed

a to jen ten bin soubor hodim na flash a připojim do satelitu? Nebo se tam dává ještě něco nebo něco nastavuje?
uživatel
w32honza
30.06.2008, 14:17.34

A k tomu softu 13.11.07

Ten soft au má ale zatím nepřepisoval,mě za poslední týden přepsal 4X polsat na 870
uživatel
habr
30.06.2008, 14:37.33

RE: Golden Intersat GI-S770 CR xpeed

soubor bin dáš na flesh do rootu a vložíš do přístroje..ten ti řekne že je tam soft zvolíš OK a pak čekáš nic nemačkách..přístroj se restertuje sám ..kdyby ti to nenabíd tak v menu najdeš nahrát nový soft z usb a pak to samé...
uživatel
Strojek
30.06.2008, 15:00.30

RE: Golden Intersat GI-S770 CR xpeed

Jednoduše řečeno, v počítači ho rozbalíš a otvíráš až se ti objeví ikona a nahoře pravý roh vypadá jako přeložený.Ten potom nahraješ na flešku.Strčíš jí do zapnutého přijímače a on Tě upozorní jestli STB do USB nebo z USB do STB .
Když se Ti tato nabídka neobjeví tak potom jak psali předemnou nahrát SW pomocí USB.Pak se objeví nemačkejte na žádná tl.přijímač se sám restartuje.A je to. R^
uživatel
Ji.sat
30.06.2008, 15:48.54

RE: Golden Intersat GI-S770 CR xpeed

nechcem provokovať ale dúfam že tam nedávaš ten súbor zazipovaný je potrebné ho predtým rozbaliť.
uživatel
roman5
30.06.2008, 17:02.30

RE: Golden Intersat GI-S770 CR xpeed

:) Tak zazipovany to tam nedavam...ale skusim to z tej flashky...thx
uživatel
w32honza
30.06.2008, 19:08.40

RE: Golden Intersat GI-S770 CR xpeed

Tak soft sem přehrál. Jak se u tejhle verze dostanu k zadávání kodů satelitu? U toho předchozího to šlo přes tlačítko 0
uživatel
w32honza
30.06.2008, 19:22.16

RE: Golden Intersat GI-S770 CR xpeed

u všech je to 00000
uživatel
poky1
30.06.2008, 19:27.49

RE: Golden Intersat GI-S770 CR xpeed

neni, ta verze co jste mi dopručili tak pod 0 zobrazí jen sílu a kvalitu signálu...
uživatel
w32honza
30.06.2008, 19:51.39

RE: Golden Intersat GI-S770 CR xpeed

tak zmáčkni menu, 2580 a exit, to je zapnutí a vypnutí emu
do pytle použij zde třeba vyhledávání, popsáno je to zde mockrát
uživatel
poky1
30.06.2008, 20:03.25

RE: Golden Intersat GI-S770 CR xpeed

tak tohle taky zrovna nejde....vubec nic to nedela a nemeni. Muzu mackat MENU 2580 EXIT kolikrat chci a nejde to :((
uživatel
w32honza
30.06.2008, 20:11.55

RE: Golden Intersat GI-S770 CR xpeed

a nahrál jsi správný soft??? Co si pamatuji, bývala i verze bez emu jen s UNI čtečkou.
uživatel
poky1
30.06.2008, 20:24.19

RE: Golden Intersat GI-S770 CR xpeed

nahrál jsem přesně tu verzi co jste mi tu doporučili...tak snad je to ona
uživatel
w32honza
30.06.2008, 20:44.08

RE: Golden Intersat GI-S770 CR xpeed

Tak je to opravdu soft jen pro tu univerzální čtečku ..když ti nejde key po zadání 0 ani po menu 2580 exit..nemá emulaci ..tak tam dej z toho konce listopadu jak si našel ..já mám Gi 870 xpeed a soft z 13.11.OK
uživatel
Strojek
30.06.2008, 21:02.23

RE: Golden Intersat GI-S770 CR xpeed

sice nevím co jste mu poradili, ale pokud tam nacpal tohle:GI-S770_CR_X_CARD-13Nov2007.zip tak už z názvu X-card je to naprosto jasné, nemá emu :-/
uživatel
poky1
30.06.2008, 21:08.12

RE: Golden Intersat GI-S770 CR xpeed

tak s GI-S770_CR_X-27Sep2007.zip jeden přístroj funguje a druhej to odnesl uplně. Pořád se jen restartuje dokola a nereaguje vůbec na nic
uživatel
w32honza
30.06.2008, 21:08.26

@poky1

jo to jsem mu poradil já ..ale nenapadlo mě to ...je to soft jen pro karty UNI.. z toho datumu je OK pro GI870xpeed...tak se omlouvám ...@ w32honza
uživatel
Strojek
30.06.2008, 21:23.04

RE: Golden Intersat GI-S770 CR xpeed

V pohodě...spíš mě teď trápí ten mrtvej přístroj...nevíte někdo co s nim?
uživatel
w32honza
01.07.2008, 06:18.03

RE: Golden Intersat GI-S770 CR xpeed

Asi jedině přehrát Jtag..nebo zkusit po zapnutí se spojit kabelem a pokusit se přehrát soft...ale kabel ti nějak nechodil tak nevím ..je divný že druhý přístroj funguje...
uživatel
Strojek
01.07.2008, 21:43.34

RE: Golden Intersat GI-S770 CR xpeed

dej tam poslední hs fw je komplet bez AU
uživatel
kapax