| 30.06.2008, 14:39.03 | |
Tv + Sat v jednom?Zdravím, da se vest signal / Tv + Sat/ v jednom kabli z vneku a pak je rozdelit na telku a recivier satelitní.Co k tomu treba a jak to zapojit , Dík |
![]() Ivan167 |
| 30.06.2008, 14:47.58 | |
RE: Tv + Sat v jednom?Sloučíš to slučovačem TV+Sat.A dole u televize dáš TV zásuvku,kde bude výstup i na sat.Akorát pokud napájíš náhodou po svodě někjaký antenní předzesilovač,musíš to udělat tak,aby ta napájecí výhybka byla před tím vstupem slučovače TV+Sat |
![]() pichac |
| 30.06.2008, 15:38.29 | |
RE: Tv + Sat v jednom?Ale pokud můžeš, tak se tomu řešení vyhni. |
![]() Antonín |