Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
30.06.2008, 14:39.03

Tv + Sat v jednom?

Zdravím, da se vest signal / Tv + Sat/ v jednom kabli z vneku a pak je rozdelit na telku a recivier satelitní.Co k tomu treba a jak to zapojit , Dík
uživatel
Ivan167
30.06.2008, 14:47.58

RE: Tv + Sat v jednom?

Sloučíš to slučovačem TV+Sat.A dole u televize dáš TV zásuvku,kde bude výstup i na sat.
Akorát pokud napájíš náhodou po svodě někjaký antenní předzesilovač,musíš to udělat tak,aby ta napájecí výhybka byla před tím vstupem slučovače TV+Sat
uživatel
pichac
30.06.2008, 15:38.29

RE: Tv + Sat v jednom?

Ale pokud můžeš, tak se tomu řešení vyhni.
uživatel
Antonín