| 30.06.2008, 14:44.54 | |
SoftwareProsim poslete mi nekdo kdo ma v phillipsovvi 6010 tyto packety DIGI, ORF, Polsat, Premiere aby mi prosim poslal software ktery pouziva nebo odkaz ja mam porad s tim svojim problemy :-( P.Skopik@Seznam.cz děkuji vsem |
![]() Joska2705 |
| 30.06.2008, 20:15.27 | |
RE: Softwaremáš ICQ, Skype alebo 12Voip |
![]() Dukeso |