| 30.06.2008, 16:10.44 | |
neotion 501Prosím o raduKúpil som sat Neotion 501 a nejdú mi zadať kódy cez klávesnicu. Postup ktorý robím je : Menu Infornation OK 2580 a neotvoria sa mi tabulky na zadavanie kódov Nevjem čo mám robiť Kamarát má taký istý prijímač a jemu to funguje Prosím o radu Ďakujem unijoe007@centrum.sk |
![]() unijoe |
| 30.06.2008, 18:27.00 | |
RE: neotion 501A máš tam ten istý soft ako kamarát???? Zrejme nie... |
![]() vw1 |