Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
30.06.2008, 16:10.44

neotion 501

Prosím o radu
Kúpil som sat Neotion 501 a nejdú mi zadať kódy cez klávesnicu.
Postup ktorý robím je :
Menu
Infornation
OK
2580
a neotvoria sa mi tabulky na zadavanie kódov
Nevjem čo mám robiť
Kamarát má taký istý prijímač a jemu to funguje
Prosím o radu Ďakujem
unijoe007@centrum.sk
uživatel
unijoe
30.06.2008, 18:27.00

RE: neotion 501

A máš tam ten istý soft ako kamarát???? Zrejme nie...
uživatel
vw1