Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
30.06.2008, 16:40.02

Propojení SAT a LCD

Prosím o radu.V sat.přijímači mám konektor "scart" a potřebuji ho propojit s malou LCD a v ní je vstup i výstup přes "jack" 3,5mm.Poraďte prosím,jak to propojit.Dík
uživatel
jm57
30.06.2008, 18:59.28

RE: Propojení SAT a LCD

nemáš na prijímači aj cinch výstup, alebo kúp redukciu scart cinch kábel cinch cinch a redukciu cinch jack
uživatel
Dukeso
30.06.2008, 19:45.51

RE: Propojení SAT a LCD

Díky
uživatel
jm57