| 30.06.2008, 16:40.02 | |
Propojení SAT a LCDProsím o radu.V sat.přijímači mám konektor "scart" a potřebuji ho propojit s malou LCD a v ní je vstup i výstup přes "jack" 3,5mm.Poraďte prosím,jak to propojit.Dík |
![]() jm57 |
| 30.06.2008, 18:59.28 | |
RE: Propojení SAT a LCDnemáš na prijímači aj cinch výstup, alebo kúp redukciu scart cinch kábel cinch cinch a redukciu cinch jack |
![]() Dukeso |
| 30.06.2008, 19:45.51 | |
RE: Propojení SAT a LCDDíky |
![]() jm57 |