| 30.06.2008, 16:52.04 | |
Centrum DIGI TVZpráva dealerůmVážení obchodní přátelé, z důvodu požáru v budově, kde sídlí firma DIGI Czech Republic s.r.o., nejsme dnes schopni uspokojit Vaše přání a zodpovídat Vaše dotazy na telefonních linkách. Při jakékoliv změně Vás budeme neprodleně informovat. Děkuji za pochopení. už jim to asi někdo podpálil :-))) |
![]() JirkaP |
| 30.06.2008, 16:55.53 | |
RE: Centrum DIGI TV:laughing: :laughing: :laughing: |
![]() Jupi |
| 30.06.2008, 17:05.56 | |
RE: Centrum DIGI TVTaky jsem tuto zprávu dnes obdržel. Hořelo zřejmě v jiných prostorách, leč ve stejné budově a zřejmě se tak evakuaci neubránili. Věřím, že zítra bude zsae vše OK. :lookaround: |
![]() Dejf |
| 30.06.2008, 17:13.44 | |
RE: Centrum DIGI TVJen at jim to vyhori :-D Dobre jim tak :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: |
![]() Joska2705 |
| 30.06.2008, 17:30.41 | |
@Joska2705Ty jsi moc rozumu nepobral. viď |
![]() juzek |
| 30.06.2008, 19:41.34 | |
@joska2705a mozes mi povedat ty invalid ako ti pomoze (pomohlo) ak im to vyhori? Nerozumiem tomu... skus vysvetlit a prosim pomaly lebo sa zda ze ti palce po klavesnici idu rychlejsie ako to co mas hore v invalidovni (rozumej hlave) |
![]() kamilo |