Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
30.06.2008, 16:52.04

Centrum DIGI TV

Zpráva dealerům
Vážení obchodní přátelé, z důvodu požáru v budově, kde sídlí firma DIGI Czech Republic s.r.o., nejsme dnes schopni uspokojit Vaše přání a zodpovídat Vaše dotazy na telefonních linkách. Při jakékoliv změně Vás budeme neprodleně informovat. Děkuji za pochopení.

už jim to asi někdo podpálil :-)))
uživatel
JirkaP
30.06.2008, 16:55.53

RE: Centrum DIGI TV

:laughing: :laughing: :laughing:
uživatel
Jupi
30.06.2008, 17:05.56

RE: Centrum DIGI TV

Taky jsem tuto zprávu dnes obdržel. Hořelo zřejmě v jiných prostorách, leč ve stejné budově a zřejmě se tak evakuaci neubránili. Věřím, že zítra bude zsae vše OK. :lookaround:
uživatel
Dejf
30.06.2008, 17:13.44

RE: Centrum DIGI TV

Jen at jim to vyhori :-D Dobre jim tak :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:
uživatel
Joska2705
30.06.2008, 17:30.41

@Joska2705

Ty jsi moc rozumu nepobral. viď
uživatel
juzek
30.06.2008, 19:41.34

@joska2705

a mozes mi povedat ty invalid ako ti pomoze (pomohlo) ak im to vyhori? Nerozumiem tomu... skus vysvetlit a prosim pomaly lebo sa zda ze ti palce po klavesnici idu rychlejsie ako to co mas hore v invalidovni (rozumej hlave)
uživatel
kamilo