Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
30.06.2008, 17:12.00

ITV Eurobird

Zdravim chci narvat volne bezici program ITV Central ktery je na mensi parabolu a na druzici Eurobird 28E do phillipsa 6010 nemate nekdo settings nebo parametry ktere mam nastavit ? dekuji P.Skopik@Seznam2705
uživatel
Joska2705
30.06.2008, 23:22.27

RE: ITV Eurobird

myslím, že už to nie je aktuálne.
uživatel
anonym2