| 30.06.2008, 17:24.56 | |
premiereneviete este ide? |
![]() ojecko |
| 30.06.2008, 17:29.38 | |
RE: premierea preco by nesla... |
![]() Marian21 |
| 30.06.2008, 17:29.46 | |
RE: premierejasné pozerám wimbledon R^ |
![]() Jupi |
| 30.06.2008, 17:30.03 | |
: premiereide |
![]() abc1 |
| 30.06.2008, 17:33.36 | |
RE: premiereJde,koukám na Goldstar TV |
![]() Ji.sat |
| 30.06.2008, 17:43.32 | |
Ještě jdeA newíte kdy to mají definitivně zakódovat??? |
![]() Dray |
| 30.06.2008, 17:46.06 | |
RE: premiereDray: šak to je zakódované aj teraz |
![]() Jupi |
| 30.06.2008, 18:11.57 | |
@jupitak to mě pobavilo, naprosto správná odpověď |
![]() alda10 |
| 30.06.2008, 20:05.47 | |
DrayU nás v hospodě to říkali naprosto přesně,někdy po novém roce 2009 někdy prý po obědě,ale termín přesně nevím.Dám vědět. :laughing: :laughing: :laughing: |
![]() Ji.sat |
| 30.06.2008, 20:35.44 | |
Re.:JupiNJ já vím (já jsem to špatně zformuloval, lae podlě mě si to pochopil :D )Jako kdy to dají do NGR3, které už nejde nabourat(zatím...)tak sorry no...:D |
![]() Dray |
| 30.06.2008, 23:58.51 | |
RE: premiereTo se musíš zeptat přímo proviadera Premiere, tady jsou jen samý piráti. A když už se budeš ptát tak se zeptej proč je zapojen i CAID Videoguard 09c4h asi týden? Možná že to nebude pak kód. v Nagra 3 ale právě ve Videoguard nebo v obou. Teď si říkám jestli se to už tady na parabole nepsalo že to bude taky ve Videoguard. |
![]() Standa2 |