Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
30.06.2008, 17:24.56

premiere

neviete este ide?
uživatel
ojecko
30.06.2008, 17:29.38

RE: premiere

a preco by nesla...
uživatel
Marian21
30.06.2008, 17:29.46

RE: premiere

jasné pozerám wimbledon R^
uživatel
Jupi
30.06.2008, 17:30.03

: premiere

ide
uživatel
abc1
30.06.2008, 17:33.36

RE: premiere

Jde,koukám na Goldstar TV
uživatel
Ji.sat
30.06.2008, 17:43.32

Ještě jde

A newíte kdy to mají definitivně zakódovat???
uživatel
Dray
30.06.2008, 17:46.06

RE: premiere

Dray: šak to je zakódované aj teraz
uživatel
Jupi
30.06.2008, 18:11.57

@jupi

tak to mě pobavilo, naprosto správná odpověď
uživatel
alda10
30.06.2008, 20:05.47

Dray

U nás v hospodě to říkali naprosto přesně,někdy po novém roce 2009 někdy prý po obědě,ale termín přesně nevím.Dám vědět. :laughing: :laughing: :laughing:
uživatel
Ji.sat
30.06.2008, 20:35.44

Re.:Jupi

NJ já vím (já jsem to špatně zformuloval, lae podlě mě si to pochopil :D )Jako kdy to dají do NGR3, které už nejde nabourat(zatím...)
tak sorry no...:D
uživatel
Dray
30.06.2008, 23:58.51

RE: premiere

To se musíš zeptat přímo proviadera Premiere, tady jsou jen samý piráti. A když už se budeš ptát tak se zeptej proč je zapojen i CAID Videoguard 09c4h asi týden? Možná že to nebude pak kód. v Nagra 3 ale právě ve Videoguard nebo v obou. Teď si říkám jestli se to už tady na parabole nepsalo že to bude taky ve Videoguard.
uživatel
Standa2