Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
30.06.2008, 17:52.55

REDION

neviete mi poradiť, prečo mi nejde zvuk cez prijímač? neviem,čo sa s tým deje, najprv to len vyplo, opäť šlo, no už nejde, poradíte mi? vdaka
uživatel
jano000
30.06.2008, 18:04.03

RE: REDION

skus skontrolovat ci mas dobre zapojene kable...
uživatel
Marian21
30.06.2008, 18:09.57

RE: REDION

skúšal som, neviem si rady
uživatel
jano000
30.06.2008, 21:30.12

RE: REDION

Dobre poradim.Povedz ako si bol pri lekarovi.Co si mu povedal ked ti bolo zle.Boli ma to a to aje mi zle.On ti predpisal zasa to a to a je ti dobre.Však nevieme aky maš prijmač,ako ho maš zapojeny atd.Napiš.
uživatel
jano1904
30.06.2008, 21:35.32

RE: REDION

Prepač nevšimol som si nadpis ale nezajem nadpis ale ako ho maš zapojeny.
uživatel
jano1904