| 30.06.2008, 17:52.55 | |
REDIONneviete mi poradiť, prečo mi nejde zvuk cez prijímač? neviem,čo sa s tým deje, najprv to len vyplo, opäť šlo, no už nejde, poradíte mi? vdaka |
![]() jano000 |
| 30.06.2008, 18:04.03 | |
RE: REDIONskus skontrolovat ci mas dobre zapojene kable... |
![]() Marian21 |
| 30.06.2008, 18:09.57 | |
RE: REDIONskúšal som, neviem si rady |
![]() jano000 |
| 30.06.2008, 21:30.12 | |
RE: REDIONDobre poradim.Povedz ako si bol pri lekarovi.Co si mu povedal ked ti bolo zle.Boli ma to a to aje mi zle.On ti predpisal zasa to a to a je ti dobre.Však nevieme aky maš prijmač,ako ho maš zapojeny atd.Napiš. |
![]() jano1904 |
| 30.06.2008, 21:35.32 | |
RE: REDIONPrepač nevšimol som si nadpis ale nezajem nadpis ale ako ho maš zapojeny. |
![]() jano1904 |