Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
30.06.2008, 17:58.16

motor

Mam problem s motorom.Niekedy ked vypnem satelit tak motor sa my zacne otacat uplne na vychod a potom spat.Stavalo sa to asi tak 1 do tyzdna(v priebehu mesiaca),ale dnes som ho vypol asi 5x a stoho mu 4 hrablo.Pomoze iba odpojenie od el.prudu.Kde je problem?motor mam uz 1rok a bolo bez problemov.
uživatel
ferri222
30.06.2008, 18:04.55

RE:motor

Myslíš že je ten motor na naftu, nebo benzin.Na 360 mu hrabe nejvíc.
uživatel
zizi
30.06.2008, 18:30.11

Reset -oboje -obojéí- odboj a dobít baterioo v Do

Kyss
uživatel
brody006
30.06.2008, 18:38.14

RE: motor

nechapem
uživatel
ferri222
30.06.2008, 18:49.43

Rotor!

Mužu se zeptat votkad bere tu energii ? Není to po -když je viplej co? Já mam dojem -co by ho tak mohlo napájt není to tvuj přístroj :RESET -čsn . Kykyryký z Amneriky
uživatel
brody006
30.06.2008, 18:54.23

RE: motor

to uz som skusal.
uživatel
ferri222
30.06.2008, 19:30.30

motor

222ferm y na motoru ? A co máš za typ přeci bez energiie to nejde to snad chápeš a napájí to přístroj. Motor sám vo sobě je det . Napiš
uživatel
brody006