| 30.06.2008, 17:58.16 | |
motorMam problem s motorom.Niekedy ked vypnem satelit tak motor sa my zacne otacat uplne na vychod a potom spat.Stavalo sa to asi tak 1 do tyzdna(v priebehu mesiaca),ale dnes som ho vypol asi 5x a stoho mu 4 hrablo.Pomoze iba odpojenie od el.prudu.Kde je problem?motor mam uz 1rok a bolo bez problemov. |
![]() ferri222 |
| 30.06.2008, 18:04.55 | |
RE:motorMyslíš že je ten motor na naftu, nebo benzin.Na 360 mu hrabe nejvíc. |
![]() zizi |
| 30.06.2008, 18:30.11 | |
Reset -oboje -obojéí- odboj a dobít baterioo v DoKyss |
![]() brody006 |
| 30.06.2008, 18:38.14 | |
RE: motornechapem |
![]() ferri222 |
| 30.06.2008, 18:49.43 | |
Rotor!Mužu se zeptat votkad bere tu energii ? Není to po -když je viplej co? Já mam dojem -co by ho tak mohlo napájt není to tvuj přístroj :RESET -čsn . Kykyryký z Amneriky |
![]() brody006 |
| 30.06.2008, 18:54.23 | |
RE: motorto uz som skusal. |
![]() ferri222 |
| 30.06.2008, 19:30.30 | |
motor222ferm y na motoru ? A co máš za typ přeci bez energiie to nejde to snad chápeš a napájí to přístroj. Motor sám vo sobě je det . Napiš |
![]() brody006 |