| 11.07.2008, 14:24.04 | |
vantage7100Naskocili vam poliaci au?mne nie,aj ked by mali podla info z posledneho sw.... |
![]() lubo540 |
| 11.07.2008, 14:52.02 | |
RE: vantage7100Dej prosím ten nový FW na http://www.np-ulc.net/. Crosat ted nějak nejde . Díky |
![]() Mrzout |
| 11.07.2008, 17:03.46 | |
RE: vantage7100Už je tam,díky. R^ |
![]() Milan C |
| 11.07.2008, 17:12.35 | |
@Milan CMilan, je to originál soft pre Vantage, alebo pre Echolink a pod. |
![]() olin22 |
| 11.07.2008, 17:12.42 | |
RE: vantage7100to je moje práce |
![]() Orion |
| 11.07.2008, 17:17.42 | |
RE: vantage7100pro zajímavost, Vantage 7100 TS stále stejný problém - Hledá se signál |
![]() Orion |
| 11.07.2008, 17:34.30 | |
@olin22Na CSSF fóre niekto písal,že je to upravený soft Echolink pre Vantage.Zatial som ho stiahol len do PC.Do Vantage som ho nedal,nechcem riskovať. |
![]() Milan C |
| 11.07.2008, 17:35.52 | |
@OrionR^ R^ R^ |
![]() Milan C |
| 11.07.2008, 17:43.30 | |
RE: vantage7100Poliaci au v pohode naskočili |
![]() jonek |
| 11.07.2008, 18:18.55 | |
vantagemne nenaskocili a mam ten novy fw.Treba tam nieco urobit ci len dat na nejaky kanal a cakat? predtym to nabehlo na polsate sport |
![]() lubo540 |
| 11.07.2008, 19:56.08 | |
RE: vantage7100Ja som nechal na polsate a za 20s naskočil |
![]() jonek |
| 11.07.2008, 20:47.37 | |
@OrionNačti Default settings .Pak je ještě potřeba vypnout přístroj síťovým spínačem. Po opětovném zapnutí jen projdeš pár nastavení v menu a je to.Nastavení DiSeqc i kanály, Favorites atd. by měly zůstat nastavené, není třeba si zapisovat před změnou a jeho opětovným načtením.Me to pomohlo na Vantage 7100 TS.Toto mi poradili na Na CSSF fóre. |
![]() Pepik71 |
| 11.07.2008, 21:07.48 | |
RE: vantage7100Vidíte za tu diskuzi je jednodušši to tam dát ručně za 15 vt.Frakerem,nebo editorem a je po slávě s AU :laughing: :laughing: :laughing: |
![]() misut |
| 11.07.2008, 21:30.56 | |
@Pepik71Děkuji, zkusil jsem a jde to! Super! |
![]() Orion |
| 11.07.2008, 21:41.01 | |
@Orionted to drzi pri instalaci ruznych verzi firmvaru. |
![]() Pepik71 |
| 11.07.2008, 21:41.55 | |
: vantage7100Za tu dobu jsi se mohl dívat od 12:31 kdy vyšly klíče :laughing: :laughing: :laughing: |
![]() misut |
| 11.07.2008, 21:42.53 | |
@Orionps. podekovani patri jednomu borci na Na CSSF fóre |
![]() Pepik71 |
| 11.07.2008, 22:09.29 | |
Milan Cnemusíš sa báť, kľudne ho tam môžeš dať. ide stabilne. AU tiež. |
![]() jarino1978 |
| 11.07.2008, 22:13.25 | |
@misut+heryAhoj,asi zítra si jedu pro novýho 7100S, můžu se pak ozvat pro radu? Herymu jsem ještě nevolal,protože GI mi pořád okupuje žena,tak jsem se :fuming: a budu mít svýho.Držák na parabolu už přidělanej :laughing: |
![]() decmen |
| 11.07.2008, 22:26.06 | |
decmenjo ozvi se ale večer kolem 20 hod.můj email máš,budu zítra na chalupě a přijedu večer/dám Ti do toho tvýho přístroje setting,a naučím Tě s tím co nejrychleji narábat tak,abys byl samostatný,včetně doplňování dalších dat/softu,různých softcamu,předělávat softcamy z jiných přístrojů do VAntage atd. Takové kravoviny co zde dnes tady jsou na této diskuzi už neřeším,vše maká i bez těchto diskuzí a jsem spokojen. |
![]() hery |
| 11.07.2008, 22:32.10 | |
@heryok,díky moc, ona ta parabola s motorem taky nebude naštelovaná hned tak, jen aby nepršelo . Tak dík a asi dobrou. R^ R^ R^ |
![]() decmen |
| 11.07.2008, 22:36.30 | |
decmenA s tím diablem 2.3 ve Vantage nebudeš mít problémy to Ti může misut potvrdit R^ R^ R^ :)) |
![]() hery |
| 11.07.2008, 22:50.27 | |
@heryPrávě ,už se nemůžu dočkat :O |
![]() decmen |
| 11.07.2008, 22:55.28 | |
vantagea mame tu novy fw :))) |
![]() lubo540 |
| 11.07.2008, 23:20.51 | |
lubo540s těma novými SW,vše nic moc/seca2 plong/CONAX plong/některé Irdeta plong/a na jiných přístrojích/např.Octagonu spousta těchto věcí je řešena a chodí to/zkus to přepracovat do Vantage,aby Ti aspoň něco malinko z toho jelo :laughing: :laughing: dávat SW a klíče fleškou do přístroje umí cvičená opice,u toho nemusím být já,to udělá můj 10 letý vnuk,když se chce honem po změně klíčů dívat na pohádku v DIGI tv. |
![]() hery |
| 11.07.2008, 23:22.51 | |
vantage7100jinak dobrou noc,musím ráno brzo vstávat čau chlapci a pěkný sobotní a nedělní večer |
![]() hery |
| 12.07.2008, 11:56.16 | |
RE: vantage7100podotýkam, že sa jedná asi o najlepší doposiaľ FW a čo je hlavné, je v ňom už konečne podpora súčasného nahrávania 2 HD programov ( predtým len 2 SD programov )!!!Funguje spoľahlivo + časovač, nahrávanie 2xHD, AU ). |
![]() jarino1978 |
| 12.07.2008, 13:18.33 | |
RE: vantage7100vyšel nový FW 022400 betamam ted doma jak S tak TS mohu potvrdit s posledním FW na "TS" jsou problemy nenataci po restartu motor musim opetovne nastavovat kdezto u "S" neni problem ,mam to pres usals, pro HERYHO pokud mohu a budes mit cas rad bych nejake veci s tebou probral jeli to mozne dikes mam jiz paty HDTV resiver ktere me prosli rukama (pace810XE,Humax2000HD,Topfield 7700HD,Fergusom 8800HD a ted Vantage7100S-TS,takze porovnani mam pokud by to nekoho zajimalo |
![]() jofan |
| 12.07.2008, 20:17.27 | |
jofanTo víš,že mě tvé poznatky s VANTAGE zajímají i ohledně ferusona,kolega má 8900 HD typ to je obdobné 8800HD,velice rád s Tebou budu diskutovat,můj email je HERY120@email.cz každý nový poznatek velice vítám./i do budoucna/ |
![]() hery |