Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
11.07.2008, 14:24.04

vantage7100

Naskocili vam poliaci au?mne nie,aj ked by mali podla info z posledneho sw....
uživatel
lubo540
11.07.2008, 14:52.02

RE: vantage7100

Dej prosím ten nový FW na http://www.np-ulc.net/. Crosat ted nějak nejde . Díky
uživatel
Mrzout
11.07.2008, 17:03.46

RE: vantage7100

Už je tam,díky. R^
uživatel
Milan C
11.07.2008, 17:12.35

@Milan C

Milan, je to originál soft pre Vantage, alebo pre Echolink a pod.
uživatel
olin22
11.07.2008, 17:12.42

RE: vantage7100

to je moje práce
uživatel
Orion
11.07.2008, 17:17.42

RE: vantage7100

pro zajímavost, Vantage 7100 TS stále stejný problém - Hledá se signál
uživatel
Orion
11.07.2008, 17:34.30

@olin22

Na CSSF fóre niekto písal,že je to upravený soft Echolink pre Vantage.Zatial som ho stiahol len do PC.Do Vantage som ho nedal,nechcem riskovať.
uživatel
Milan C
11.07.2008, 17:35.52

@Orion

R^ R^ R^
uživatel
Milan C
11.07.2008, 17:43.30

RE: vantage7100

Poliaci au v pohode naskočili
uživatel
jonek
11.07.2008, 18:18.55

vantage

mne nenaskocili a mam ten novy fw.Treba tam nieco urobit ci len dat na nejaky kanal a cakat? predtym to nabehlo na polsate sport
uživatel
lubo540
11.07.2008, 19:56.08

RE: vantage7100

Ja som nechal na polsate a za 20s naskočil
uživatel
jonek
11.07.2008, 20:47.37

@Orion

Načti Default settings .Pak je ještě potřeba vypnout přístroj síťovým spínačem. Po opětovném zapnutí jen projdeš pár nastavení v menu a je to.Nastavení DiSeqc i kanály, Favorites atd. by měly zůstat nastavené, není třeba si zapisovat před změnou a jeho opětovným načtením.
Me to pomohlo na Vantage 7100 TS.Toto mi poradili na Na CSSF fóre.
uživatel
Pepik71
11.07.2008, 21:07.48

RE: vantage7100

Vidíte za tu diskuzi je jednodušši to tam dát ručně za 15 vt.
Frakerem,nebo editorem a je po slávě s AU :laughing: :laughing: :laughing:
uživatel
misut
11.07.2008, 21:30.56

@Pepik71

Děkuji, zkusil jsem a jde to! Super!
uživatel
Orion
11.07.2008, 21:41.01

@Orion

ted to drzi pri instalaci ruznych verzi firmvaru.
uživatel
Pepik71
11.07.2008, 21:41.55

: vantage7100

Za tu dobu jsi se mohl dívat od 12:31 kdy vyšly klíče :laughing: :laughing: :laughing:
uživatel
misut
11.07.2008, 21:42.53

@Orion

ps. podekovani patri jednomu borci na Na CSSF fóre
uživatel
Pepik71
11.07.2008, 22:09.29

Milan C

nemusíš sa báť, kľudne ho tam môžeš dať. ide stabilne. AU tiež.
uživatel
jarino1978
11.07.2008, 22:13.25

@misut+hery

Ahoj,asi zítra si jedu pro novýho 7100S, můžu se pak ozvat pro radu? Herymu jsem ještě nevolal,protože GI mi pořád okupuje žena,tak jsem se :fuming: a budu mít svýho.Držák na parabolu už přidělanej :laughing:
uživatel
decmen
11.07.2008, 22:26.06

decmen

jo ozvi se ale večer kolem 20 hod.můj email máš,budu zítra na chalupě a přijedu večer/dám Ti do toho tvýho přístroje setting,a naučím Tě s tím co nejrychleji narábat tak,abys byl samostatný,včetně doplňování dalších dat/softu,různých softcamu,předělávat softcamy z jiných přístrojů do VAntage atd. Takové kravoviny co zde dnes tady jsou na této diskuzi už neřeším,vše maká i bez těchto diskuzí a jsem spokojen.
uživatel
hery
11.07.2008, 22:32.10

@hery

ok,díky moc, ona ta parabola s motorem taky nebude naštelovaná hned tak, jen aby nepršelo . Tak dík a asi dobrou. R^ R^ R^
uživatel
decmen
11.07.2008, 22:36.30

decmen

A s tím diablem 2.3 ve Vantage nebudeš mít problémy to Ti může misut potvrdit R^ R^ R^ :))
uživatel
hery
11.07.2008, 22:50.27

@hery

Právě ,už se nemůžu dočkat :O
uživatel
decmen
11.07.2008, 22:55.28

vantage

a mame tu novy fw :)))
uživatel
lubo540
11.07.2008, 23:20.51

lubo540

s těma novými SW,vše nic moc/seca2 plong/CONAX plong/některé Irdeta plong/a na jiných přístrojích/např.Octagonu spousta těchto věcí je řešena a chodí to/zkus to přepracovat do Vantage,aby Ti aspoň něco malinko z toho jelo :laughing: :laughing: dávat SW a klíče fleškou do přístroje umí cvičená opice,u toho nemusím být já,to udělá můj 10 letý vnuk,když se chce honem po změně klíčů dívat na pohádku v DIGI tv.
uživatel
hery
11.07.2008, 23:22.51

vantage7100

jinak dobrou noc,musím ráno brzo vstávat čau chlapci a pěkný sobotní a nedělní večer
uživatel
hery
12.07.2008, 11:56.16

RE: vantage7100

podotýkam, že sa jedná asi o najlepší doposiaľ FW a čo je hlavné, je v ňom už konečne podpora súčasného nahrávania 2 HD programov ( predtým len 2 SD programov )!!!Funguje spoľahlivo + časovač, nahrávanie 2xHD, AU ).
uživatel
jarino1978
12.07.2008, 13:18.33

RE: vantage7100

vyšel nový FW 022400 beta
mam ted doma jak S tak TS mohu potvrdit s posledním FW na "TS" jsou problemy nenataci po restartu motor musim opetovne nastavovat kdezto u "S" neni problem ,mam to pres usals,
pro HERYHO pokud mohu a budes mit cas rad bych nejake veci s tebou probral jeli to mozne dikes
mam jiz paty HDTV resiver ktere me prosli rukama (pace810XE,Humax2000HD,Topfield 7700HD,Fergusom 8800HD a ted Vantage7100S-TS,takze porovnani mam pokud by to nekoho zajimalo
uživatel
jofan
12.07.2008, 20:17.27

jofan

To víš,že mě tvé poznatky s VANTAGE zajímají i ohledně ferusona,kolega má 8900 HD typ to je obdobné 8800HD,velice rád s Tebou budu diskutovat,můj email je HERY120@email.cz každý nový poznatek velice vítám./i do budoucna/
uživatel
hery